באזזנט בידור

תמונה – פריסיליה קשתי אינסטגרם

הסקנדל הבא?

אחרי הכלא והחיים הטובים באינסטגרם – פריסיליה קשתי מוציאה לאור ספר

כוכבת האינסטגרם פריסיליה קשתי, שהורשעה בעבר בדריסת קשיש והפקרתו למוות, הודיעה בסטורי באינסטגרם שלה על ספרה שעתיד לצאת לאור.

פריסיליה קשתי היא בת דודתו של יוצא הריאליטי טום קשתי. היא זכתה לכותרות ביקורתיות רחבות ולסרט ביקורתי בשם "החיים הכפולים של פריסיליה קשתי" של חיים אתגר ששודר בקשת 12.

על פי הרשעתה, ב-2015 הפקירה קשתי למוות קשיש בשם דוד מזרחי ז"ל בן ה-82, אשר אותו דרסה ברחוב בראשון לציון. על קשתי נגזרו שנתיים מאסר בפועל, אולם למרות מאסרה, היא המשיכה לתחזק מרחוק חשבון אינסטגרם נוצץ שהציג תדמית של סגנון חיים ראוותני, וזאת למרות שהייתה בתקופה הזו בכלא.

חשבון האינסטגרם של קשתי עורר ביקורת ציבורית נרחבת, כאשר ב-2020 פירסמה סטטוס התנצלות בפני משפחתו של מזרחי ז"ל והפסיקה לעדכן את חשבון האינסטגרם שלה עד לשחרורה.

ללא בושה: כוכבת הרשת השתחררה מהכלא בלימוזינה

כיום אחרי קשתי עוקבים למעלה מ-113 אלף איש והיום היא חושפת צעד נוסף שעשוי להוביל לגל ביקורות – השקת ספר חדש.

בסטורי שפירסמה קשתי חשפה כי הספר יצא לאור בקרוב והוא יכלול יומן מתוך החיים בכלא ועל החיים שאחרי המאסר.

פריסיליה קשתי מוציאה לאור ספר

קשתי כתבה: "לא חשבתי שעניין הספר יתעכב כל כך. מדובר בשלושה חלקים שאני עוד עובדת עליהם. החלק הראשון – החיים לפני (כילדה נורמטיבית בת 19 סטודנטית למשפטים שמעורבת בתאונה. חוויית החיים במלוא העוצמה, הרגעים הקשים ביותר לצד הרגעים המדהימים ביותר. ניהול משפט פלילי כנאשמת לצד לימודי משפטים בקולג'. החלק השני – החיים בפנים (החיים בתוך הכלא). החלק השלישי – החיים שאחרי הכלא, השיימינג,ף ההתגברות, ההתמודדות, החלק שעדיין בהתהוות".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
מלחמה מלוכלכת
פיד בידור
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
שיתוף "אחרי הכלא והחיים הטובים באינסטגרם – פריסיליה קשתי מוציאה לאור ספר"
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.