באזזנט בידור

תמונה – אינסטגרם דניאל גרינברג

מחובקים וחברים

דניאל גרינברג: "היום אני ואייל חתמנו על צעד נוסף"

עכשיו זה רשמי: שבועיים אחרי שהדהימו את המדינה בהודעה על פירוק המשפחה, דניאל גרינברג, גרושתו הטרייה של הזמר אייל גולן, משתפת את העוקבים ברשת על התקדמות בהסכם הגירושין מבעלה לשעבר.

בפוסט ותמונה מחובקת עם אייל שפרסמה גרינברג היא כותבת, "אני יודעת שלרובכם זה מוזר, וגם לנו האמת. היום אני ואייל חתמנו על צעד נוסף ואנחנו עדיין מחובקים ואוהבים. פרידות זה לא דבר פשוט ובטח שלא גירושין, אבל אנחנו נמשיך להיות חברים קרובים עבור הילדים שלנו כי הם כל העולם שלנו ולמענם נעשה הכל".

רוסלנה רודינה מגיבה לגירושין של אייל גולן – ואיך הגיבה אילנית?

לסיום כותבת גרינברג, "בחרנו לשתף אתכם על מנת לשלוח שיח לא מדוייק כזה או אחר על חיינו האישים, וכמו דף פתוח, זאת המציאות שלנו".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
התהפך
פיד בידור
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.