באזזנט בידור

תמונה – ניקול ראידמן

חוששת

בגלל הגל החמישי – ניקול ראידמן וילדיה מסתגרים בבית

זן האומיקרון של וירוס הקורונה שמתפשט בגל החמישי מצליח לעורר חשש אצל לא מעט אנשים, בהם "המעושרת" לשעבר ניקול ראידמן, שבוחרת להסתגר בבית עם ילדיה.

הזמרת ואשת העסקים ניקול ראידמן, שהייתה נשואה לאוליגרך מיכאל צ'רנוי, מביעה גם הפעם את חוסר האמון שלה במערכת הבריאות והחינוך לנוכח הגל החמישי של הקורונה.

ראידמן מותחת ביקורת בפומבי על החלטות הממשלה בכל הנוגע לטיפול בוירוס הקורונה במערכת החינוך. על פי הפרסומים, ראידמן מסרבת לשלוח את ילדיה לבית הספר.

"לא יודעת מה אתכם אבל הילדים שלי לא הולכים לבית הספר. ואני לא מתכוונת לשלוח אותם עד להודעה חדשה. עשרות ילדים חולים וכל יום תלמידים חדשים שחלו".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
התהפך
פיד בידור
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.