באזזנט בידור

תמונה – רוני קובן כאן 11

החלמה מהירה

מיכל רנד מבקשת: "התפללו דחוף לרפואת בעלי"

מיכל רנד, בת זוגתו לשעבר של הזמר שולי רנד שנדבק בקורונה, פרסמה פוסט בו היא מבקשת מציבור הגולשים להתפלל עבור "בעלה" שלום יוסף.

"חברים יקרים. אנא התפללו בדחיפות לרפואתו של בעלי שלום יוסף בן בלהה אדלה שחלה בנגיף הקורונה הארור!", ביקשה מיכל.

הגולשים ברשת הגיבו למיכל, "מה קשור שאת מבקשת להתפלל עליו? לא הבנתי…..", מיכל הגיבה: "אבא של הילדים שלי. אני מקווה שעוד יחזור לתפקד כאבא כסבא. באמת, נראה לך שאני רוצה במותו?"

גולשת אחרת כתבה למיכל, "לא הבנת שהוא כבר לא בעלך? לא הבנת ולא הפמנת שהוא לא רוצה אותך? שחררי אותו ושחררי את עצמך ממנו.. ואולי תפגשי אהבה חדשה שתמלא אותך". מיכל הגיבה "תתפללי עליו במקום להשמע טפשה. הוא בעלי, זה שהיא הסכימה להיות מספר 2 זה בעיה שלה. תתפללי על בעלי בבקשה."


מטעמו של שולי רנד נמסר בתגובה: שולי מרגיש מצוין וממשיך לעבוד וליצור מביתו. מאחלים בריאות איתנה לכולם.

כזכור, לפני מספר חודשים נישא שולי רנד למגישת הטלוויזיה צופית גרנט לאחר שקיבל היתר ממאה רבנים בעקבות סירובה של מיכל לקבל גט.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
התהפך
פיד בידור
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.