באזזנט בידור

תמונה – אינסטגרם

לא שותק

אייל גולן מגיב לדניאל גרינברג: "חצאי שקרים"

חודשיים אחרי הגירושין שהסעירו את המדינה, הדוגמנית דניאל גרינברג חשפה בראיון ראשון ל'ערוץ 12' את הסיבה האמיתית לפירוק המשפחה. אייל לא נשאר חייב והגיב גם הוא לראיון.

בראיון ראשון מאז הגירושין לחדשות סוף השבוע ב'ערוץ 12' חשפה גרינברג, כי הכול התחיל רגע אחרי החתונה כבר לפני כשנתיים כשכבר הייתה בחודש השישי להיריונה, קרה אירוע שטרף את הקלפים.

גרינברג לא חשפה את הסיבה עצמה בגלל חוזה הגירושין שבו התחייבה לשמור על סודיות.

"אתה רואה בדרך דברים שהעיניים רואות, הלב מרגיש ולראש קשה לשכוח. מהכבוד שלי לילדים שלי ושלו אני אשמור על זה בינינו, אבל אלו דברים שלא עוזבים אותך. וכשאת לא מצליחה לסלוח על דברים, זה מביא אותך למצב שאת כל הזמן אנטי", אמרה גרינברג.

אייל גולן הגיב בסטורי, "אמרו עליי הרבה דברים, שברי אמת חצאי שקרים. שנינו יודעים את האמת וזה מה שחשוב. אני בוחר כן לכבד ולהעריך את השנים ביחד ומעל הכל את ילדיי שהם כל עולמי ולנצח אעשה הכל בשביל שיהיו מאושרים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
יהי זכרו ברוך
פיד בידור
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
ואיך הגיבה שרה לגליקמן?
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.