באזזנט בידור

תמונה – אינסטגרם אוהד בוזגלו

לא עוצר באדום

אוהד בוזגלו חושף: אני מאוהב בשתי נשים

כוכב הריאלטי אוהד בוזגלו שוב מסעיר את הרשת לאחר שחשף כי הוא מאוהב בשתי נשים.

בפוסט שפרסם חשף בוזגלו, "אני מאוהב בשתי נשים!! נכון שחיי לא שגרתיים. מעבר לסידרה הבוזגלו'ס שמלווה אותי כבר 7 עונות, הישרדות VIP, חיים מוחצנים של בילויים והנאות החיים, אימון כדורגל וארבעה ילדים מדהימים ובנוסף תדמית מיוחדת וחריגה".

בוזגלו הוסיף, "בענייני מערכות יחסים אני תמיד שוחה בטבעיות, יש לי ים ניסיון עם נשים, אלפי אינטראקציות ואפילו ייעוצים לאחרים. התחתנתי, בניתי משפחה, התגרשתי ונשארתי ביחסים מצוינים עם הגרושה. התפרסמתי ומאז "לא עצרתי באדום", ניהלתי קשרים עמוקים יותר, עמוקים פחות וגם מזדמנים. כיום אני מנוסה, אמיץ כאשר כנות ואמיתיות הן נר לרגליי. זוגיות ומחויבות הצהרתי שאני לא רוצה, בכל מקום אמרתי שאני אוהב נשים ושלפחות בשנים הקרובות ארצה לנהל קשרים בצורה חופשית. אני מאמין באהבה וחושב שהיא הכח הגדול בעולם לכן תמיד דואג לאהוב ולהיות נאהב. אציין שאת גרושתי(פאני) אני אוהב ואוהב לנצח כמו את יילדיי וללא תנאים!

בשנים האחרונות(3) יש לי אהבה לאישה אחת! אלכסה (31) היא אישה אחת למיליונים! אין דברים כאלה… שילוב של יופי חיצוני מהמם,טוב לב, צניעות ועדינות כזאת של פעם בדור ובנוסף תכונה מטורפת של לביאה. הולכת איתי ולצידי באש ובמים, פשוט בחורה חלומית! אלכסה קיבלה אותי כפי שאני וללא תנאים כאשר מבחינתה אני הגבר שלה והיחידי!

דווקא שאתה חושב שהכל יושב יציב. שהלב שלך מלא באהבה והנפש שלך חופשייה(ללא מחויבות),דווקא אז המציאות טופחת לך על השכם והיציבות מתערערת.

לפני כחודשיים+ בחורה מהממת מהקריות בשם מריה(23). מהרגע שהכרנו התאהבנו כמו נער ונערה על כל המשתמע מכך "זיקוקים וניצוצות באוויר"… לא משהו שגבר בן 40 חווה !!! זה לא אמיתי ! זה אמיתי אבל לא יאומן!

ולמי ששואל מה קרה לאהבה שלי לאלכסה התשובה היא חד משמעית!!! אוהב אותה מאוד ואפילו יותר לאחר שהכרתי את מריה…כן כן אמיתי לגמרי! אציין שהיו לי קשרים מדהימים עם נשים מהממות לאורך כל חיי הגירושין שלי(5 שנים) אני לא אחד שמתאהב בקלות ובטח לא כאשר כבר אוהב מישהי.

בוזגלו הוסיף, "האם 2 נשים יכולות להיות 2 בתים ויציבות? ימים יגידו! לסיכום אומר שכרגע המצב הוא שאני אוהב את שתיהן ושתיהן אוהבות אותי. שתיהן מכילות את הסיטואציה שאני חי בה ומקבלות אותי כמו שאני, להגיד לכם שזה יספיק כדי להמשיך עוד שנים ארוכות? לזה אין לי תשובות! לסיום אני חייב להגיד משהו – כשאתה אוהב ילד שלך ואז נולד ילד אחר…הלב שלך לא מתחלק והאהבה לא מתחלקת! אתה פשוט אוהב באותה מידה את הילד הקודם וגם אוהב מלא את הילד החדש! נחכה ונראה מה יוליד יום".

גרושתו ואם ילדיו פאני בר מוחא הגיבה לפוסט שפרסם אוהד, "נגמרו הכוחות אין יותר מילים, לי אין מה לעשות לך אין אלוהים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
רדיפה פוליטית?
פיד בידור
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
ואיך הגיבה שרה לגליקמן?
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.