באזזנט סלבס

סערת הגיור

אלינה לוי חוטפת אש מהגולשים, ומגיבה: ״את נהנית לפלג ולהתסיס״

תמונה – צילום עצמי, אינסטגרם אלינה לוי

בשבוע שעבר הצטלמה אלינה לוי למגזין פנאי פלוס כשהיא חודש וחצי בלבד אחרי לידה. במהלך ראיון שהעניקה שיתפה כי: ״מבחינתי אוליבר ישראלי. אני ישראלית. מבחינתי לא צריך את האדם הזה שיחתום על הדף שיגיד הוא יהודי, הוא מבחינתי יהודי. עכשיו אני מבינה שזה אישיו אבל מבחינתי זה לא״.

״אם אוליבר ירצה, הוא יוכל לעבור תהליך של גיור״ הוסיפה לוי, ״אני לא אמליץ לו על כך ואומר לו שאני בחרתי שלא, אך זו החלטה שלו בלבד״.

בעקבות הראיון החלו הגולשים ברשת ועוקביה של לוי לתקוף אותה: ״את לא ישראלית, את ישראלית בגלל שהתחתנת. את לא יהודיה ואין לך מה לחפש במדינה. מה שקושר אותך לפה, רק בעלך…״ הגיבה אחת העוקבות. אלינה לא נשארה חייבת והשיבה לה: ״תודה שהתאמצת כל כך לכתוב לי ולהפיץ את המחשבה המצומצמת שלך. כמה שאת נהנת לפלג ולהתסיס. יודעת שזה עושה לך תחושה של המון ערך ועל זה את חיה את תהני מזה״.

לאחר תגובות רבות שקיבלה, שיתפה אלינה את העוקבים באינסטגרם: ״יש אנשים שלדעתם ה׳דם שלי לא יהודי שלי׳ לא נותן לי זכות לחיות פה וזה בסדר שזו דעתם. אני חיה פה במדינה ישראל עם אהבה לאדם באשר הוא ולב פתוח אשר רואה אדם הרבה מעבר להגדרות צרות. ואיזה כיף לי שאני שלימה עם הנקודה בחיי״.

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
מידע לגולש/ת – באתר מוצגות המלצות תוכן ממומנות מרשתות גוגל וטאבולה. חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!