באזזנט סלבס

זה סופי

דניאל גרינברג מבהירה: "אין סיכוי לקאמבק"

תמונה – אינסטגרם

אחרי שתועדו לאחרונה כשהם מבלים הרבה ביחד, אשת העסקים והדוגמנית דניאל גרינברג, גרושתו ואם ילדיו של הזמר אייל גולן, מתייחסת לדיווחים ברשת על היחסים ביניהם ומבהירה כי אין סיכוי שיחזרו זה לזו, "אנחנו לא שם והרבה מעבר".

בסטורי שפרסמה באינסטגרם כתבה גרינברג, "לאייל ולי יש שני ילדים משותפים שאנחנו משתדלים לגדל אותן בצורה שתעטוף אותם מכל הכיוונים וחלילה שלא יגדלו בתחושה אחרת מזאת. ולכן העבודה היא אך ורק שלנו ההורים. ברוך השם שאנחנו חברים מאוד מאוד טובים היום, כשזורם ונחמד אנחנו בהחלט מנצלים את הזמן למלא את הילדים שלנו באושר ובראייה בריאה לגביי אבא ואמא גרושים.

גרינברג הוסיפה, "בנוסף יש לנו מעגל חברים משותף, והגיוני שניפגש באירועים כאלה ואחרים. וכן, אפילו נרים כוסית ונגיד תודה". גרינברג הוסיפה והבהירה, "אין מצב לקאמבק אנחנו לא שם והרבה מעבר. אוהבים ומעריכים אחד את השנייה כאנשים וכהורים לילדים שלנו", כתבה גרינברג.

1 תגובה
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
מידע לגולש/ת – באתר מוצגות המלצות תוכן ממומנות מרשתות גוגל וטאבולה. חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!