באזזנט סלבס

מפרגנים?

הלם: המיליונר בן 62 תועד עם דוגמנית בת 23

תמונה – יוטיוב

לא רק אליקו: רגע אחרי שנפרד מהמפיקה המפורסמת אירית רחמים, המיליונר עמוס לוזון בן ה-62 תועד מבלה עם דוגמנית בת-23 בהופעות ומסעדות ועורר סערה ברשת.

על פי הדיווח בגיא פינס, במהלך השבועות האחרונים תועד מספר פעמים איש העסקים לוזון עם הדוגמנית רבקה ווג בת ה-24. בהופעה של נסרין בסוף השבוע בתל אביב, תועדה ווג עולה לרכבו הפרטי של לוזון בסיום ההופעה לאחר חצות.

ווג, דוגמנית בת ה-23 ירושלמית ובת למשפחה אמריקאית מחסידות ברסלב שעלו לפני 20 שנה מארה"ב לישראל.

בסטורי שפרסמה לאחרונה סיפרה רחמים על הפרידה מלוזון אחרי שמונה שנות זוגיות, "לשינויים יש בדרך כלל כמה אופנים: מאתגר, מרגש, משתק, מלחיץ. אבל במקרה שלי העולם שלי עמוס וגדוש בעשייה רחבה אז משתדלים לעבור הכל".

ברשתות החברתיות תקפו הגולשים בחריפות את הפער בין הגילאים, "זה לא פדופיליה? רציני?". "מההההההה יש לבחורה בת 23 לחפש עם גבר בן 62 תסבירוווו", תקפה גולשת נוספת.

מהההההההההה?
הבת של עמוס לוזון מגיבה לביקורת
36 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
מידע לגולש/ת – באתר מוצגות המלצות תוכן ממומנות מרשתות גוגל וטאבולה. חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!