באזזנט סלבס

הלם

זה נגמר: נסלי ברדה נפרדה מבת זוגה

תמונה – אינסטגרם

סוף עצוב: אחרי עשור של זוגיות וילדה משותפת שהביאו לעולם, מגישת 'חדשות 12' נסלי ברדה הודיע על גירושיה מבת הזוג אירית מגל.

נסלי ברדה ואירית מגל – צילום אינסטגרם

אחרי שהפתיעו ונישאו בחתונה מתוקשרת בשנת 2018, הזוג נסלי ברדה ואירית מגל הודיעו היום על פרידה. בפוסט שפרסמה באינסטגרם כתבה ברדה, "היום יום סוער בכל רחבי הארץ. דברים גדולים עוברים על כולנו, אני יודעת. ויחד עם זאת, אני מרגישה שהגיע הזמן לשתף את שמתרחש אצלי. פרידה".

ברדה הוסיפה, "לאחר כעשר שנים פלוס ילדה אהובה, הזוגיות שלי ושל אירית הסתיימה. זה קשוח וכואב מאוד אבל זו המציאות. אני מאחלת לכולנו וגם לעצמי שנתחזק ונשטף בכמה שיותר אהבת אמת".

לפני כשנה נהרג אביה של נסלי ברדה, אלי ברדה ז"ל, כשגנב רכב נסע נגד כיוון התנועה והתנגש חזיתית ברכבו של ברדה שנסע בכביש 5.

3 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
מידע לגולש/ת – באתר מוצגות המלצות תוכן ממומנות מרשתות גוגל וטאבולה. חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!