באזזנט

תמונה – כאן 11 תאגיד השידור הציבורי

בקרוב צנזורה

יבגני זרובינסקי מתכונן: "גדעון סער לא השאיר לי ברירה"

מחשש לחוק הצנזורה ברשתות החברתיות שמקדם גדעון סער, איש התקשורת יבגני זרובינסקי הודיע על הצטרפותו לרשת הטלגרם.

בטוויטר פרסם הגולש דן האנטר הסבר מפורט על החוק החדש של סער.

על פי החוק, רשאי בית המשפט לתת צו להסרת תוכן אם יש בפרסום ״לסכן את שלומו הנפשי של אדם״ • במעמד צד אחד • תוך 24 שעות • לקבוע שנימוקי ההחלטה יהיו חסויים • השופט רשאי להזדקק לראיות *אף אם אינן קבילות* במשפט.

בנוסף, "‏אם הורשע אדם בשל תוכן שפורסם, ראשי בית המשפט *לבקשת התובע* לתת צו להסרת תוכן *גם אם לא שוכנע* שיש בהמשך הפרסום אפשרות לפגיעה".

בנוסף, אפשר יהיה לחייב ספק אינטרנט "לא לאפשר איתור של התוכן" (כלומר חסימת תוכן ברשת סטייל סין). שר המשפטים רשאי לקבוע פרטים שיכללו בצו להסרת התוכן".

בציוץ שפרסם זרובינסקי הוא כותב, "עד היום לא פתחתי ערוץ בטלגרם עקב חוסר זמן לנהל עוד רשת חברתית, אבל גדעון סער לא השאיר לי ברירה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.