באזזנט

תמונה – אינסטגרם ליאם גולן

"באנו לעזרת חבר"

ליאם גולן נתקע בלי דלק: מי באה לעזור?

משפחה אוהבת: כשהזמר אייל גולן מבלה בסיבוב הופעות בקייב לאחר הגירושין שהסעירו את המדינה, גרושתו הטריה דניאל גרינברג, נחלצה לעזרת בנו הבכור ליאם גולן שנתקע באמצע הלילה בלי דלק בכביש ראשי בחזרה ממסיבת סילבסטר, ולא שכחה לפרסם תיעוד באינסטגרם.

בתיעוד שפרסמה באינסטגרם נראית גרינברג מזמרת במצב רוח טוב כשלצידה ליאם גולן, "באנו לעזרת חבר, הנה הוא נתקע בלי דלק מזל שיש אותנו".

בתגובה לשאלות הגולשים שהציפו אותה בהודעות על הגירושין כתבה גרינברג, "אני מקבלת מכם ים הודעות. נשאלות המון שאלות ויש המון שמועות נכונות וכאלה שפחות. הדברים הודלפו למרות רצון עז שלנו לסדר את העניינים בינינו ולשתף אתכם בצעד הזה בצורה מסודרת".

גרינברג הוסיפה, "אני רק יכולה ורוצה לומר, שאין ואני מכבדים ונמשיך לכבד אחד את השנייה. ההחלטה היא משותפת לחלוטין, מתוך הבנה מלאה שלילדים שלנו מגיע הורים מאושרים וחברים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.