באזזנט

תמונה – צילום מסך כאן חינוכית

לא שותקת

״הוא כזה פחדן״ אילה חסון במתקפה נגד גדעון סער

העיתונאית ומגישת חדשות 13 אילה חסון במתקפה חסרת תקדים נגד שר המשפטים גדעון סער, הבוקר בריאיון לרדיו גלי ישראל ורדיו דרום.

המתיחות בין שר המשפטים גדעון סער (תקווה חדשה) לעיתונאית איילה חסון – לא חדשה, אך נדמה שהבוקר המתיחות מגיעה לשיא חדש. בריאיון שהעניקה חסון לתחנות הרדיו גלי ישראל ורדיו דרום, מכנה חסון את סער בתואר ׳פחדן׳, תוהה בקול מדוע הוא ׳מסתתר מאחורי מנדלבליט׳ ועוד.

הרקע למתיחות: תחקיר שפרסמה חסון בתכנית הטלוויזיה אותה היא מגישה ברשת 13, בסוף השבוע שעבר. אתמול (רביעי), בתגובה לתחקיר, התראיין סער בתחנת הרדיו 103FM (רדיו ללא הפסקה) לתכניתם של ינון מגל ובן כספית, בין היתר אמר סער: ״תסלחו לי, אבל מה שהיא עושה זה לא תחקירים. אסופה של פייק ניוז, כל התכנית שלה זו ונדטה אחת גדולה״.

גדעון סער מתוך פייסבוק

״אפשר לקרוא לתכנית טינופים על גדעון סער ואביחי מנדלבליט ובסוף תחזית מזג אוויר. הגברת הזו, והקשקושים שלה, אינם ראויים לתגובה. היא רודפת אנשים בלהט ואז מציגה את עצמה כנרדפת. אין תוכנית שלא מופקעת לחצי שעה של התעסקות בגדעון סער והנה כלמה שהיא טוענת התברר כקשקוש, אז על מה היא קופצת?״, כך כאמור סער, אתמול.

חסון לא נותרה חייבת. כאמור, הבוקר בריאיון היא מגיבה ואומרת בין היתר: ״איך הוא מסתתר מאחורי מנדלבליט? הוא כזה פחדן, מסתתר מאחורי מנדלבליט. למה היה חשוב לו להזכיר אותו? תראו, זה שהוא בוחר לתקוף אותי בצורה בריונית – זה מעיד עליו. אין לי רצון להיגרר לסגנון הנחות הזה״

איילה חסון, כאן חינוכית

בשלב מסוים אומרת חסון למראיין, נעם פתחי: ״הוא בפאניקה, אל תתרגש״. פתחי שואל: למה הוא בפאניקה?״, חסון משיבה: ״תשאל אותו. הוא צריך לדעת שבעמדה ציבורית כזו אתה חשוף לביקורת. הוא חושב שיש לו חבורת מאתרגים, גם בתקשורת וגם בפרקליטות, אבל הוא גם יודע שלא לעולם חוסן ודברים צפים. לא באתי לדבר על כל מיני פרשות… רק על דבר ספציפי״, כך חסון.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.