באזזנט

תמונה – אינסטגרם אייל גולן

צדיק

מתגייס לעזרה: אייל גולן מפתיע את יהודית באומן

מעשים טובים: למרות הימים הסוערים שעוברים עליו אחרי הגירושין המפתיעים מדניאל גרינברג, הזמר אייל גולן מתגייס לעזרתה של יהודית באומן שביקשה את עזרת הציבור להצלת בתה קארין.

כזכור, בשבוע שעבר פנתה באומן בסרטון שפרסמה ברשתות החברתיות, בו היא מהקשת סיוע ועזרה למען שיקום בתה המתמודדת עם מחלת אנורקסיה ומצבה מידרדר מיום ליום.

הזמר אייל גולן התגייס לעזרתה ותרם 10,000 שקלים לשיקומה של קארין באומן המאושפזת בימים אלה.

בשיחה עם אתר סרוגים סיפרה באומן, "אני רוצה להטיס אותה למחלקה שהיא חלמה עליה וחולמת אבל המצב הדרדר. אין לנו אפשרויות. לי יש מחלות רקע קשות ואני לא יכולה לעבוד, אני מטפלת בקארין 24/7 וכתוצאה מכך נקלעתי למצב כלכלי קשה".

מליאם הפקות נמסר: "אייל מוסר אהבה והחלמה מהירה לקרין. עם משפחה מסורה כזאת, היא תתגבר בעזרת השם על האתגר. מי שמאמין לא מפחד".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.