באזזנט

תמונה – אינסטגרם עמית סגל

מסכימים איתו?

עמית סגל דורש: למרר את חיי הלא מחוסנים

העיתונאי עמית סגל קורא לממשלה להטיל הגבלות קשות על אזרחי ישראל המסרבים להתחסן מפני נגיף הקרונה.

"השבוע בפעם הראשונה החלטתי שאני בעד חוק צרפתי. החוק הצרפתי של מקרון למרר את החיים של מי שלא מחסן. ובמדינת ישראל לא ממררים את החיים".

"אני רוצה להביא לך דוגמא קטנה, אתה יודע שלאנשים שלא מתחסנים יש עדיפות בקבלת התרופה שנועדה למנוע אשפוז, תגיד לי אין גבול להפקרות? אני יצאתי והתחסנתי, ומישהו אחר לא התחסן ועכשיו כיש מחסור הוא יקבל את התרופה לפניי".

דבר שני, "ילדי גנים, אם יש מאומת אחד כולם בבידוד, עכשיו לא כל ילדי הגנים יכולים להתחסן, אז את מי אתה מעניש? את ההורים שלהם".

עוד תקף סגל ודרש, "עד שלא יקבעו באופן גורף שמי שלא מתחסן לא יכול להיכנס לשום מקום ואת ספקנות המדע שלו ישמור לעידנים רגועים יותר".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.