באזזנט

תמונה – פייסבוק ינון מגל

שמחה לאיד

הכדור הוא עגול: הנקמה של ינון מגל באסי עזר

‏לאחר העדות של השחקן יהודה נהרי שטען שמגיש הטלוויזיה אסי עזר תקף אותו מינית, העיתונאי ינון מגל והח"כ לשעבר אורן חזן מחזירים נקמה על מה שכתב עליהם עזר כשהסתבכו בעבר.

בפוסט שפרסם מגל הוא כותב, "שבוע טוב לשולף המהיר במערב אסי עזר. בתור מי שקפץ עלי בזמנו, על תלונות מינוריות בהרבה, וקרא לי להתפטר עוד לפני שהתחיל בכלל בירור הדברים (שהסתיימו בלא כלום), נאה דורש נאה מקיים… ואזהרה לכל אלו שקופצים בכל לינץ' לפגוע במישהו שנופל: הכדור הוא עגול"

חבר הכנסת לשעבר אורן חזן תקף, "‏אסי אתה לא מתבייש, תמונות שלי, והדגש הוא על תמונות, ראה מי שבחר לראות מרצונו החופשי. אתה רוצה לספר לנו מה ראו לך, אהה סליחה אצלך, גם מי שלא בחר וממש לא רצה לראות?! בעצם אין צורך, נהרי כבר סיפר לנו.."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.