באזזנט

תמונה – אינסטגרם יבגני זרובינסקי

מסכימים איתו?

יבגני זרובינסקי נגד בנט: "יש גבול כפרה"

איש התקשורת יבגני זרובינסקי יוצא להגנת ראש הממשלה לשעבר נתניהו שהותקף על ידי ראש הממשלה בנט.

במסיבת העיתונאים תקף בנט את נתניהו על הסרטון שפרסם על בדיקות האנטינגן, "שום דבר שנתניהו יעשה כבר לא יפתיע אותי, הדברים שלו על האנטיגן זה חוסר אחריות ומעשה אנטי פטריותי. זאת התנהגות לא אחראית של נתניהו, הוא פוגע בכולנו ומחבל במאמצים שלנו להתמודד עם המערכה. כל העולם סומך על אנטיגן".

יבגני זרובינסקי כתב, "בדיקות אנטיגן כבר הוכחו כפחות יעילות בהמון בדיקות מעבדה וכו'. באחת הבדיקות שפורסמו לאחרונה, 47% מהאנשים שיצאו שליליים באנטיגן, לאחר מכן יצאו חיוביים בבדיקת PCR, וכמובן שהיו גם המון מקרים הפוכים.

בחדשות 12 פורסם אתמול או שלשום שמספיק שמטפטפים כמה טיפות מים על בדיקת אנטיגן והיא יוצאת חיובית. מים מהברז, כן? לא איזה חומר כימי מסובך.

ומה בנט אמר לפני כמה דקות לאומה? "נתניהו מכרסם באמון של הציבור באנטיגן". מבין שזו התשובה שלך לכל דבר אבל יש גבול כפרה.

הציבור לא מסתמך עליך או על נתניהו אלא על נתונים ופרסומים, ומה שאתה עושה כרגע זה להציג בדיקות ששוות ערך ל"עץ או פלי" כאילו זו בדיקה בעלת יכולת אדירה לזיהוי קורונה ופשוט מטעה את הציבור וגורם לו להפיץ את הנגיף.

יבגני הוסיף, "הממשלה הודיעה שתדחה את תשלומי המע"מ לעצמאים ולעסקים קטנים בעשרה ימים (!). ואללה אני חלש בכלכלה, אבל אם הקורונה פגעה להם בעסקים ואין להם כסף לשלם את המע"מ עכשיו, מאיפה יהיה להם בעוד 10 ימים?".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.