באזזנט

תמונה – שרית פולק אינסטגרם

טס לעבוד

תומכת מרחוק: שרית פולק נפרדת בדמעות מסטטיק

שרית פולק, אישתו הטרייה של הזמר סטטיק, נפרדת בדמעות מבעלה שעזב את הבית לתקופה של חודשיים וטס לארצות הברית לקידום הקריירה המוזיקלית שלו.

בפוסט דומע כותבת פולק, "הנה שוב אתה נוסע לסלול דרכים, לשבור תקרת זכוכית. אתה עובד כל כך קשה, אני יודעת את זה, אני חיה אותך. ואם קיים מישהו שמגיע לו – זה אתה. כל כך מוכשר, כל כך טוב וצנוע. אמרתי לך את זה כבר בעבר אני הרי בן אדם של תחושות. אני חושבת מהבטן שלי, כך יצא, אף פעם לא טועה. כבר עשיתם כאן היסטוריה, וגם שם, זה בדיוק מה שתעשו – ויותר, כמו כל דבר שאתה נוגע בו".

שרית הוסיפה בברכת הצלחה מפרגנת לאהוב ליבה, "בהצלחה בעלי. בכל פעם שאתה יוצא מהדלת למסע שכזה, הלב שלי מתכווץ מגעגוע אני עצובה כי הבית לא מרגיש בית בלעדייך ובאותה נשימה אני כל כך שמחה בשבילך. בשבילנו. לך לפזר את הקסם שלך שם ושוב אלי, תמיד מאחוריך ולצידך". עוד שיתפה תמונה שלה דומעת וכתבה: "בעלי נוסע ללא מעט זמן. הוא רק יצא מהדלת והדמעות גמרו אותי. זה הזכיר לי כשיצאתי מהדלת לאח הגדול התחושה בבטן והדמעות שגמרו אותי. קשה לי בכל פעם כשאנחנו רחוקים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.