באזזנט

תמונה – ערוץ 12

רפואה שלמה

כמעט משותק: יגאל שילון חושף את מצבו הרפואי

שנתיים אחרי שנעלם מממסכי הטלוויזיה, איש התקשורת הפופולרי יגאל שילון, חושף הערב את מצבו הרפואי הקשה בעקבות אירוע ששינה את חייו.

בסרט דוקומנטרי בהגשת ארז טל ששודר בקשת 12, מספר שילון על מצבו הפיזי אחרי שנפל באמצע הלילה בשירותים, "קמתי להשתין, מעדתי והחזקתי. מצאתי את עצמי על הרצפה והראש נפתח. כולי הייתי בדם".

עוד מספר שילון על ההתמודדות אחרי הנפילה, "אני התחבאתי, מאוד התביישתי. בבית החולים קנו לי כובע כדי שלא יזהו אותי. לא רציתי שאנשים ירכלו עליי".

עוד סיפר שילון, "אני כבר שנה וחצי לא בכיף, מצד שני אני חי. אני רואה כדורגל ורואה סדרות טובות. הגוף שלי מת. אני לא הולך ועובר למיטה עם מנוף. לא הייתי שנה וחצי בשירותים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.