באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

הסקר המלא

סקר חדש: רק 4% רוצים את בנט בתפקיד ראש הממשלה

שפל חסר תקדים: למרות סבב הראיונות לתקשורת בסוף השבוע, ראש הממשלה בנט מגיע לשפל בתמיכה הציבורית.

לפי תוצאות הסקר שערך מכון המחקר 2thePoint ופורסם הבוקר ב'ערוץ 12' עולה כי, 31% מכלל המצביעים גם מהאופוזיציה וגם מהקואליציה, היו רוצים לראות את ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו מכהן כראש הממשלה הבא, לעומת בנט עם 4% בלבד של תמיכה ציבורית.

לשאלה 'את מי היו רוצים בתפקיד ראש הממשלה' הגיבו מצביעי הקואליציה, שר החוץ יאיר לפיד 41% – שר הביטחון בני גנץ 22% – ראש הממשלה נפתלי בנט 7% – ניר ברקת 5% – גדעון סער 5% – אביגדור ליברמן 4% – בנימין נתניהו 3% – יוסי כהן 1% – אף אחד מהם 12%

בקרב מצביעי האופוזיציה, ראש האופוזיציה נתניהו מוביל בפער עצום עם 73% תמיכה ציבורית.

ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב, "בנט לומד על בשרו בשבועות האחרונים שיעור שכדאי שכולנו נפנים: מנהיגות אי אפשר לגנוב. או שיש לך, או שאין. או שאתה מקבל אותה מהעם ואז יש לך לגיטימציה, מקשיבים לך, אתה מצליח להוביל, ואז גם זוכה להערכה ותמיכה, או שלא, ואז גם שלל ראיונות מלטפים ותמונות יפות על שערי העיתונים לא יעזרו."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.