באזזנט

תמונה – ערוץ 13

מחאת מחירים

אתם מוכנים? גיא לרר יוצא למלחמה נגד אסם

בעקבות הודעת חברת אסם על עליית מחירים, מגיש הטלוויזיה גיא לרר וצוות תוכנית 'הצינור' מכריזים מלחמה ברשת נגד חברת אסם.

בפוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק של הצינור נכתב, "אולי נפסיק להיות אדישים? אולי נראה להם שהפעם זה לא ילך? כן, הפעם השיתופים שלכם באמת חשובים".

"רוצים לשבור את יוקר המחיה? רוצים להראות לחברות הגדולות שהן לא יכולות לחגוג על הראש שלנו כל הזמן, בלי שזה יביא אתו תגובה? הייתם מוכנים להפסיק לקנות כל פעם מוצר אחר שמחירו עולה בלי אבחנה? רוצים שנהיה כמו החרדים? שחוברים יחד כמו אגרוף ואף אחד לא משחק אתם או מתחזר עליהם? רוצים שזה יתחיל כאן ועכשיו?

"אז בואו נתחיל כאן ועכשיו. מפסיקים לקנות פסטה אסם. ככה פשוט".

"קונים את הפסטות הזולות יותר: את פסטה ״טעמן״ אפשר להשיג בפחות משלושה שקלים והיא מעולה. בדקנו בעצמנו וכמובן שאין לנו שום קשר אליהם.

ולמה אסם? כי אסם התגאתה בפני היצרן העולמי שישראל היא מהמדינות הרווחיות בעולם.

כי אסם טוענת שהיא מעלה בגלל התשומות שעולות, אבל כשהתשומות ירדו, היא לא הורידה. כי המוצרים הכי בסיסיים של אסם נמכרים בלמעלה מפי שניים מערכם האמיתי והיא מרוויחה הון על הארנק המצומק של כולנו. אז נתחיל מאסם.
ונתחיל מזה שתשתפו את הפוסט הזה. השיתופים שלכם חשובים במיוחד כי הרבה משפיעים, אתרים ואפילו כלי תקשורת גדולים מקבלים המון כסף מחברות המזון הגדולות ולא יעיזו לצאת נגדם.

אבל אתכם, אם תשתפו בהמוניכם, אי אפשר יהיה לעצור.
אז בואו נתחיל בלהחרים את פסטה אסם. נעבור ממוצר למוצר, ואם צריך מיצרן ליצרן, עד שהם יבינו שגם לעליות המחיר יש מחיר. לנו יש תכנית מוכנה למקרה שהם ימשיכו, תכנית שתכאב להם הרבה יותר. אתם בפנים? פשוט שתפו

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.