באזזנט

תמונה – ערוץ 12-אינטימי

צפו בקטע

בנט בראיון לרפי רשף: נתניהו מכונת רעל

בראיון טלוויזיוני לעיתונאי רפי רשף בתוכנית 'אינטימי', תקף ראש הממשלה בנט את ראש הממשלה לשעבר נתניהו וכינה אותו מכונת רעל ביביסטית.

במהלך הראיון תקף בנט את ינון מגל ואמר, "הוא איש טוב. עוד כמה שנים הוא לא יאמין שהוא כתב כאלה דברים. הוא נסחף לכת הביביסטית".

ינון מגל הגיב, "הסיפור שלי איתו לא אישי, לא שמרתי לו טינה, המשכתי הלאה בחיי. על כבודי מחלתי, ברגע שהרגשתי שזהו כבודה של ארץ ישראל ושל עם ישראל – אני לא מוחל. מה שהוא עשה לא ייסלח". ‎

בהמשך התקשה בנט להסביר כמה הוא מרגיש בודד בלשכת ראש הממשלה מאז שנכנס לתפקידו.

העיתונאית דפנה ליאל הגיבה, ‏"רה״מ בנט נע באי נוחות כשרפי רשף שאל אותו על האפשרות שיכהן כשר פנים בעוד שנה וחצי אבל השיב שהעשיה הציבורית בוערת בו וימשיך לשרת את עם ישראל"

https://twitter.com/il7217/status/1488632373491245056?t=_GaX-Cl2ZVK7jYnIWiNW_A&s=19

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.