זוכרים את שאול?

שאול פרחים ובניו חוזר לטלוויזיה

תמונה – אילן בשור
דמותו האגדתית של דובל'ה גליקמן "שאול פרחים" חוזרת לטלוויזיה לאחר למעלה משני עשורים. הדמות נוצרה במקום על ידי משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי עבור דפי זהב. עתה בבנק מזרחי טפחות מחזירים את דמותו של גליקמן למסך שיככב לצד הפרזנטור דביר בנדק.

לצד הסרט הראשי צולמו מספר סרטונים קצרים המקדמים מוצרים ושירותים שמציע מזרחי טפחות לעסקים וביניהם – פעילות סחר בינלאומי, מתן הלוואה בערבות מדינה בליווי בנקאי אישי, משכנתא ייחודית לעסקים המאפשרת להם לקבל משכנתא לטווח ארוך ובתנאים נוחים כדי לרכוש את המשרד או הנכס בו הם נמצאים וכן את העובדה כי אלפי לקוחות כבר הצטרפו למזרחי טפחות.

שאול פרחים המקורי:

דינה נבות, סמנכ"ל שיווק בנק מזרחי טפחות: "מזרחי טפחות פועל גם בתחום הבנקאות לעסקים באסטרטגיה אחרת כזו הנגישה ללקוחות , קשובה להם ופועלת לקדם את צרכיהם הן באמצעות הבנקאים בסניפים והן באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. הבנק רואה את הסגמנט העסקי כקהל יעד אסטרטגי, מבין את הצורך של העסקים בבנקאים זמינים, מקצועיים ומנוסים אשר מתאמצים עבור הלקוח ומלווים אותו בכל שאלה ובעיה במטרה לסייע להם להתמודד בפעילות העסקית שלהם ".

הסרטון של מזרחי טפחות:

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!