באזזנט

תמונה – אינסטגרם קובי אוז

מה דעתכם?

קובי אוז משיב אש: "מתנפלים עלי כאילו פגשתי את נסראללה"

לאחר שהשתתף בסרטון מבויים לברכת יום הולדת לראש הממשלה בנט, הזמר קובי אוז משיב אש למתקפה נגדו ברשתות החברתיות. (הסרטון בהמשך)

"‏זה קלקול גדול בממלכתיות שאני מברך את ראש ממשלת ישראל ליום הולדתו ומתנפלים עלי כאילו פגשתי את נסראללה".

אוז הוסיף, "עם כל הכבוד למחלוקות הפוליטיות – הממשלה הזאת והקודמות חלקו המון שרים ונקודות דמיון – וכל הראה"מים לדורותיהם עשו כמיטב יכולתם לטובת האומה. אז תרגיעו ותנו לכבד את המנהיגים כראוי".

ח"כ שמחה רוטמן מ'הציונות הדתית' הגיב לפרסום של אוז וכתב, ‏‎"קובי, אני לא חושב שצריך להתנפל עליך. מצד שני, הממשלה הזו אינה כשאר הממשלות, וראש הממשלה הזה אינו כשאר ראשי הממשלות. זו הממשלה היחידה בתולדות מדינת ישראל שהוקמה על ידי תומכי טרור ואנשים שאינם מעוניינים במדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי. זה לא עניין שמקבלים בשוויון נפש."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.