באזזנט

תמונה – ערוץ 12

זעם ברשת

בשידור חי: קצין משטרה מעיף את ברהנו טגניה

למרות בקשת המשטרה שלא להתקרב לזירת הפיגוע כדי לא להפריע לפעילות השוטרים, העיתונאי ברהנו טגניה מערוץ 12 נדחף לזירת הפיגוע ונדחף על ידי קצין משטרה במקום.

ברשתות החברתיות הופץ לינק להגשת תלונה נגד חדשות ערוץ 12.

איש התקשורת רם שודי הגיש תלונה וכתב, "בעת השידור החי בתאריך 7.4.22 בזמן מתקפת הטרור ברחוב דיזינגוף, כתבי ערוץ 12 חשפו מידע רגיש בשידור חי, בין היתר תדרוך צוותים, חשיפת זהויות של לוחמים מיחידות מיוחדות, חשיפת שיטת פעולה של כוחות הביטחון והפרעה לבעלי תפקיד בעת מילוי תפקידם (ניר דבורי וברהנו טגניה). המידע ששודר פוגע בכוחות הביטחון, בפעילות שלהם ובין היתר גם במורל הלאומי – כל אלו למטרות רייטינג. יש לתחקר את האירוע ביד קשה ולפעול בהתאם על מנת למנוע פעולה דומה של הערוץ בהמשך."

. לחצו כאן להגשת תלונה

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.