באזזנט

תמונה – פייסבוק כאן 11

גזען קטן

שלמה גרוניך מעורר סערה: "אין אפילו צ׳חצ׳ח אחד״

סערה ברשת: הזמר והיוצר שלמה גרוניך מתנצל על הגזענות המבישה שנפלטה לו בפסטיבל עין גב.

במהלך ההופעה אמר גרוניך לקהל, ״אתם קהל נהדר, כולם כאן אשכנזים ששרים יפה ואין אפילו צ׳חצ׳ח אחד״

מגישת הטלוויזיה נסלי ברדה שהנחתה את האירוע לא שתקה וגינתה את דבריו של גרוניך שקם והתנצל "נפלט לי".

יו"ר ש"ס אריה דרעי מיהר לגנות, "‏בושה וחרפה. גזענות עלובה ומחליאה. גרוניך, אתה איש בזוי. ויותר מזה: איך עוד לא גרשו אותו מהפסטיבל הזה?"

דרעי הוסיף ותקף, "‏גרוניך, לא סולחים לך על פגיעה הקשה בציבור ענק. אין סליחה ואין מחילה על דיבורים גזעניים כאלה. ואיך זה שהקהל בהופעה לא מחה על הדברים? אולי כי הדברים שאמר מקובלים על חלק גדול מהקהל? לפחות היתה אשה אחת שענתה לו, המנחה נסלי ברדה".

חברת הכנסת גלית דיסטל אטבריאן הגיבה, "הרגע שמעתי על גרוניך. ‏די נו, אין לי כוח, איני יכולה עוד. ‏אני חושבת שישראל היא מדינה גזענית. אני חושבת שישראל היא המדינה הכי גזענית בעולם. ‏תראו לי עוד מקום בו כלכך הרבה אנשים (כולל כוכבי האליטה) חושבים שחצי מהעם שלהם נחות. ‏פשוט נחות.'

צפו בקטע המביש וההתנצלות

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.