באזזנט

תמונה – פייסבוק

תגובות ברשת

יובל המבולבל זועם: "הורגים את אחינו ואחיותינו לנגד עיננו"

יובל המבולבל, ערן זהבי ואייל גולן מגיבים לפיגוע הקשה באלעד וקוראים לממשלה להתחיל לפעול.

כוכב הילדים יובל המבולבל יוצא בקריאה למפורסמים ומובילי דעת קהל לא לחשוש מהתקשורת ולצאת בקריאה משותפת נגד הטרור הפלסטיני.

"הפוסט הזה מיועד לכל מובילי דעת הקהל – שחקנים/ות זמרים/ות יוצרים/ות כוכבי/ות רשת דוגמנים/ות וגם אומני/ות ילדים".

הגיע הזמן שנעשה משהו עם הכוח שיש לנו בידיים – אלפי עיניים נשואות אלינו בזכות האומנות או הכישרון שלנו או כל סיבה אחרת וברוב הזמן אנו עסוקים בלפרסם איזה שיר או מופע או בגד ים חדש וכל מה שקשור לנושא המדיני אנחנו מעדיפים לא להביע דעה שהדבר לא ישפיע ולא יפגע לנו בקריירה. אז בוקר טוב חברים, עוד רגע לא תהיה לנו גם קריירה כי פשוט לא תהיה לנו מדינה.

אתם קולטים מה קורה סביבנו? הורגים את אחינו ואחיותינו לנגד עיננו ואנחנו מעלים עוד תמונה עם שמפו או קישור לשיר חדש שהוצאנו. שימו לרגע הכל בצד. אתם מובילים דעת קהל – אז תובילו. אל תתחבאו, אל תסתירו, אל תהיו עסוקים רק בעצמכם. תחשבו על המדינה שלנו – על ישראל שלנו.

תשתמשו בכוח שלכם לעשות שינוי – לטפל בבעיה האמיתית של המדינה שלנו – המחבלים המרצחים והתומכים שלהם .
תזעקו את זעקתכם ואת זעקתם של הקורבנות, הפצועים, הנפגעים המשפחות שלהם, והעם שלנו.

לסיום כתב יובל, "תקראו להרוג את המחבלים והמנהיגים שלהם. לגרש מהמדינה שלנו את כל מי שלא תומך בקיומה .לקרוא לממשלה שלנו לדאוג לביטחון התושבים לפני כל שיקול פוליטי מדיני אחר .מפסיקים לשתוק. מתחילים להשפיע.

כוכב הכדורגל ערן זהבי כתב, "ממתי התחילו להחרים דגלי ישראל שמישהו רוצה להניף בגאווה במדינה שלנו? נראה לי שהשתגענו לגמרי. מספיק עם הפחד הזה, והרצון לשקט תעשייתי כזה, אתם משיגים בדיוק את המטרה ההפוכה! ממתי להניף את הדגל שלנו בתוך מדינת ישראל הפך להתססה? אם מישהו מתעצבן מזה אולי הוא הבעיה וצריכים להעיף אותו מהמדינה, לא חשבתם על זה ככה? האמת מתבייש לראות את הסרטון הזה!”.

עוד כתב זהבי, "במקום שיעמדו סביבם כמו חומת מגן ומי שינסה להתקרב ולפגוע מהם יקבל תגובה קשה, מעדיפים לתקוף אותם ולהוריד להם את הדגל שחס וחלילה לא יעצבנו אף אחד שערוריה אחת גדולה!!”.

הסטורי שפרסם אייל גולן

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.