באזזנט

תמונה – אינסטגרם אייל גולן

מסכימים איתו? שתפו

אייל גולן: "עד מתי נמשיך להיהרג ולהישחט ברחובות ארצנו"

הזמר אייל גולן מתייחס לפיגוע הקשה באלעד ודורש מהנהגת המדינה לחשב מסלול מחדש.

לאחר תפיסת המחבלים פרסם גולן פוסט זועם על תמונת המחבל מקבל סיגריה, "כבר כמה ימים שזה לא עוזב אותי, את המחשבות שלי ואת הלב שלי. עד מתי נמשיך להיהרג ולהישחט ברחובות ארצנו? המחבלים נתפסים ומקבלים סיגריה להרגעת הלחץ ואחרי זה תנאים של בית מלון בכלא.

גולן הוסיף, "הגיע הזמן לעצור הכל לחשב מסלול מחדש. עונש מוות למחבלים, הריסת בתי מחבלים וגירוש משפחותיהם. והכח בהליכים חוקיים אבל מהירים. שידע כל בן עוולה כזה שהוא יוצא לפגע הוא לא חוזר ובני משפחתו יסבלו לדורי דורות.

יובל המבולבל זועם: "הורגים את אחינו ואחיותינו לנגד עיננו"

לסיום כותב גולן, "זוהי חובה שעומדת לפתחה של הנהגת המדינה של כל כך יקרה לליבנו. אתם לא יכולים לעשות את זה? מצויין ואם לא, שימו את המפתחות. לא רוצים עוד יתומים ואלמנות במעגל השכול הנורא".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.