באזזנט

תמונה – איסנטגרם בני גנץ

התהפך

אייל ברקוביץ' זועם: "הערבים לא מפסיקים לסחוט את בנט"

מגיש הטלויזיה השנוי במחלוקת אייל ברקוביץ, מי שידוע כתומך נלהב של ממשלת השינוי, יוצא במתקפה נגד ממשלת בנט ולפיד שנתונים לסחיטה תמידית של השותפים הערבים בקואליציה.

בתוכנית 'אופירה וברקו' בערוץ 12 תקף ברקו, "היה שינוי וקיבלנו את בנט, אז מה קורה עם בנט, כל דקה הקואליציה מתפרקת לו, כל שניה סוחטים אותו, מאיימים עליו. את ביבי סחטו החרדים עכשיו הערבים לא מפסיקים לסחוט את בנט".

ברקו הוסיף, "כל פעם שהם רוצים משהו הם מאיימים. כשהיה הסכם הם לא קיבלו 50 מליארד? אז למה עכשיו הם צריכים עוד 200 מיליון? עוד 300 מיליון? למה הסחיטה הזאת? לאיפה הגענו? אני לא אוהב בכלל את הממשלה הזאת".

עוד תוקף ברקו, "בנוסף, איך יכול להיות ששרה בממשלה תמר זנדברג אומרת על מצעדי הדגלים של אשף שזה לגיטימי, אז תגידי מי יושב פה בממשלה הזאת? אלה שהם אנטי ציונים? אני לא מבין מה קורה פה? אלה נבילות ואלה טריפות. לא אוהב בכלל את הממשלה הזאת".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.