באזזנט

תמונה – פייסבוק אביב אלוש

לא שותק

אביב אלוש: "קו אדום מאוד נחצה היום"

הזמר והיוצר אביב אלוש לא שותק על דגל פלסטין שנתלה הבוקר ברמת גן, במימון ארגון שמאל תחת הכותרת "נועדו לחיות יחד".

בתגובה שפרסם כתב אלוש, "קו אדום מאוד נחצה היום בתחפושת תודעתית מהונדסת היטב שתשאיר אותנו עדיין נינוחים על הספה... (כי ככה מרדימים אותנו) כדי שנגיע למצב שנגיד יאללה מה כבר קרה? כולה דגל"

"‏אבל הדגל הזה לא מאמין בקיומינו בארץ ישראל וקיומינו בכלל… ושלא יספרו לכם סיפורים…כי בסיפור שאנחנו נמצאים בו זה "זאבים בתחפושות של כבשים".

אלוש מוסיף, "כל מי שמניף את הדגל וזה רק מהשנים האחרונות גם חוגג ושמח בליבו כשיש פיגועים ונרצחים וכדומה וחולם על הרגע שלא נהיה פה… והאבסורד הוא ‏שכולנו עמוק בפנים יודעים את זה אבל מעדיפים לשמור על השגרה והשקט הדמיוני שאנחנו חיים בו…ממש כמו בן אדם מעשן שיודע שזה מזיק לו והורג אותו ומסוכן לו אבל לא יכול להפסיק… ככה זה…. עד שמתעוררים."

"ההמלצה היא להגיע להתאור-ערות בא' מתוך התבוננות ומתוך לקיחת אחריות ‏על עצמנו על העם שלנו והמדינה שלנו… ולא מהתעוררות בע' שהיא כבר פחות נעימה אבל עדיין מאחדת אותנו כי כמו כל אבא טוב בורא עולם מנסה להעיר את הילדים שלו מהשינה העמוקה של השקר אל עולם האמת האהבה והשלום".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.