דרך הים

הלם: אבא של כוכב מוכר נעצר בחשד להברחת קוקאין

תמונה – דוברות המשטרה

חמישה בני אדם נעצרו בחשד להברחת עשרות ק"ג של קוקאין לישראל בשווי מיליוני שקלים בתוך משלוח דגים שהגיע לישראל. בין החשודים יקותיאל זיני, אביו של הזמר וכוכב הרשת בן זיני.

היחידה הארצית לחקירות פשיעה חמורה ובינלאומית (יאחב"ל) בלהב 433 עצרה לחקירה 5 חשודים בחשד לייבוא עשרות ק"ג של סם מסוג קוקאין

בחודשים האחרונים מתנהלת ביאחב"ל חקירה סמויה ביחד עם מכס ומע"מ חיפה ברשות המיסים, אודות ייבוא של סמים מסוכנים מסוג קוקאין לארץ. במסגרת החקירה נתפסו עשרות ק"ג של סמים מסוג קוקאין.

כאמור, עם תפיסת הסמים החלה חקירה סמויה במהלכה בוצעו מספר פעולות אשר הצביעו על חשד למעורבותם של מספר חשודים בייבוא הסמים ארצה.

אתמול פשטו בלשי היאחב"ל על בתיהם של 5 חשודים וביצעו חיפושים לאיתור ראיות וממצאים, בתום החיפושים הועברו החשודים לחקירה במשרדי להב 433.

ככל שידרש במהלך היום יובאו החשודים לדיון בבקשה להארכת מעצרם בבימ"ש השלום בראשל"צ.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
9 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.