"ואת אינך"

דניאל גרינברג מפרגנת לאייל גולן: "אבוש שלנו"

תמונה – אינסטגרם

אחרי שהחזירה את הטבעת יהלום שקיבלה מהאקס אייל גולן ופרסמה תמונה באינסטגרם, הדוגמנית דניאל גרינברג מפרגנת לשיר החדש שהוציא הבוקר האקס הפופולרי.

בסטורי שפרסמה כתבה גרינברג, "שיר חדש פגז לאבוש שלנו". גולן שיתף באינסטגרם את הפרגון שקיבל מהאקסית ואם ילדיו. בקליפ הרשמי שר גולן, "ואת אינך. שנים אני שרפתי בגללך. זוכרת איך ביקשת שלא אלך. עכשיו תראי אותי שכחתי לחייך".

במענה לשאלות הגולשים על הקשר שנמשך ביניהם לאחר הגירושין, כתבה גרינברג, "אייל זה אייל, היה ויישאר מבחינתי הזמר מספר 1 בארץ בלי קשר לכלום, וזה לא משהו שמישהו יכול להתווכח עליו עם כל הכבוד. מה ששלו שלו כמו שאמרה המשוררת. עבור הילדים שלי, אבא הוא החבר הכי טוב של אמא ולהיפך. אם אנחנו לא נשמור עליהם משריטות בעתיד אז מי ישמור. בזה אני משקיעה לא מעט".

6 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!