תיעוד מרגש

שמע ישראל: נשיא העליון לשעבר אהרן ברק הניח תפילין

תמונה – אריה ארליך – משפחה

הפתעה לעיתונאים: נשיא בית המשפט העליון לשעבר אהרן ברק שהסעיר השבוע את המדינה כשיצא נגד הרפורמה המשפטית שמתכנן שר המשפטים יריב לוין, התראיין לעיתון החרדי 'משפחה' על ענייני היום, ובסיום ביקש להניח תפילין אחרי עשרות שנים שלא.

העיתונאי אריה ארליך שתיעד את המפגש כתב, "ללא קשר למחלוקת פוליטית – זוהי כנראה הדקה הכי מרגשת בכל שנותיי המקצועיות. צמרמורת של רגע יהודי מזוקק".

העיתונאי רביב דרוקר כאב על המתקפה נגד אהרן ברק, "הוא היהודי היהודי הגדול ביותר שחיי בדורנו. שעשרות שנים קדימה נגיד שהייתה לנו הזכות לחיות באותו דור שאהרן ברק חיי בו. גאון אמיתי שעיצב פה את המשפט לא רק בתחומים האלה, אין כמעט נושא של המשפט, מנזיקין עד אישיות שאהרן ברק לא כתב את פסק הדין המכונן שלו, מה שעושים לו זה שובר לב מבחינתי".

2 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!