מפתיע

כזה עוד לא שמעתם: השם שבחר עופר שכטר לרך הנולד

תמונה – אינסטגרם

השחקן עופר שכטר מפתיע את מאות אלפי העוקבים ברשת וחושף את השם שהוא ואישתו קסניה בחרו לבנם שנולד, "אם זה נשמע לכם מוזר אז רק תדעו שגם על היהלי הראשון עיקמו מבט ועכשיו לכל הילדים קוראים יהלי".

עופר וקסניה שכטר (צילום אינסטגרם)

בפוסט שפרסם כתב שכטר, "חודש וקצת על הכדור, תרתי משמע… הילד על כדור הארץ, האבא על הכדור פיזיו. למי ששאל, שמו כאלי. אני רציתי קלי על שם הגולש הגדול בכל הזמנים אבל קסניה אמרה שזה לא שם יהודי והציעה כאלי, נדלקתי מיד, גם על הצליל וגם על המשמעות. קסניה גם אהבה אבל אמרה שלבן שלה יקראו ארי".

שכטר הוסיף, "כל הדרך היא הייתה בטוחה שיקראו לו ארי. ואז הוא יצא, אחרי יומיים היא אמרה לי " לא יעזור כמה ניסיתי עליו את השם ארי, הוא כאלי". ככה גם אני הרגשתי. ואם זה נשמע לכם מוזר אז רק תדעו שגם על היהלי הראשון עיקמו מבט ועכשיו לכל הילדים קוראים יהלי. חוץ משלי, שקוראים לו כאלי. שזה תכלס שתי אותיות מיהלי. אין אושר מתוק מזה".

3 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!