באיזה צד אתם?

שלום אסייג נגד אח שלו: "הסרט הזה הוא לא של מני, הוא שלי!"

תמונה – אינסטגרם

התסריטאי והקומיקאי מני אסייג קרא למפגיני השמאל "האנרכיסטים" לא להגיע לצפות בסדרה הפופולרית ההילולה".

בפוסט שפרסם כתב אסייג,"אנרכיסטים ותומכיהם: לא יודע אם יש לחלקכם כוונה כזו, אבל אם יש כזו, אני מבקש שלא תגיעו לצפות בסרט, וגם לא למופע האישי שלי, ולשום אירוע שאני קשור בו. לא מעוניין ולא רוצה להתפרנס ממי שהורס את המדינה היהודית, ופוגע ברבנים ולומדי תורה בחסות הדיפ סטייט. מעדיף לרעוב ולא להיות תלוי בכם".

אחיו, הבמאי והמפיק שלום אסייג הגיב לסערה ברשת: "הסרט הזה הוא לא של מני, הוא שלי! מני לקח חלק בכתיבה בתחילת הדרך. אבל מי שעמל על התסריט בשנה האחרונה הם דניאל אסייג ואור כהן. לסרט שלי כולם מוזמנים, הפוליטיקה נשארת בחוץ"

חברת ההפקות "סרטי יונייטד קינג" דיווחה אתמול על ביקוש שיא בקולנוע, "יותר ממאה אלף ישראלים צפו בארבעת הימים האחרונים בסדרה החדשה "ההילולא", נמסר בהודעה לתקשורת.

3 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!