באזזנט

תמונה – דוברות תלם

הארכיון נשלף

יעלון תקף את גולן "נוסח צפון קוראני"

בכיר 'כחול לבן' בוגי יעלון תקף היום בחריפות את מאי גולן שהצטלמה כשהיא מברכת את נתניהו "שיח חנופה למנהיג ביום הולדתו בנוסח צפון קוראני" - ב-2013 גם הוא הרעיף שבחים לנתניהו ביום הולדתו - צפו בהבדלים

בכיר 'כחול לבן' בוגי יעלון תקף היום בחריפות את מאי גולן שהצטלמה כשהיא מברכת את נתניהו: "בכל יום נחשפים לדוגמאות נוספות, שיח חנופה למנהיג ביום הולדתו בנוסח צפון קוראני, כאילו לא היה פה טוב לפניו ולא יהיה פה טוב לאחריו, נתניהו הפך לנטל" – אבל כנראה שאצל יעלון הכל מפוזיציה והארכיון לא שוכח. כך הוא בירך את ראש הממשלה נתניהו במסיבת יום הולדת ב-2013: "אתה מוביל את מדינת ישראל בדרך שגם אם מבקשי רעתך תוקפים אותך עליה, מבחינת קולקטיבית של העם נותנת בך אימון נותנת לך גיבוי"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.