באזזנט

קרדיט תמונה: אתר גלי צה"ל

צפו במונולוג

רינה מצליח מגיבה בשידור חי ליאיר נתניהו

המגישה רינה מצליח מגיבה בשידור חי לציוץ שפרסם יאיר נתניהו בו כינה אותה "רינה מסריח", בביקורת על הראיון המלטף שקיבל ח"כ גדעון סער, "יאיר יקירי. שמחתי לך שיעור קטן באזרחות" - צפו במונולוג והתגובה של יאיר

העיתונאית רינה מצליח הגיבה בשידור חי לציוץ שפרסם יאיר נתניהו במהלך ראיון עם ח"כ גדעון סער: "מי מרים את הכפהפה להעלות ווידאו שמשווה בין הראיון המלטף והמתחנף של רינה מסריח עכשיו עם גדעון סער לבין הראיון האלים והתוקפני שלה עם נתניהו לפני הבחירות האחרונות?"

יאיר נתניהו לא נשאר חייב והשיב: "גברת רינה מצליח! שיעורים באזרחות תתני לילדים שלך לא לי! אל תבלבלי לי את המוח. את וכל הערוץ שלך ערכתם ראיונות מתחנפים ומלטפים ש*לראש הממשלה* שרון ואברמוביץ אמר במפורש שצריך להשתיק את חקירות השחיתות שלו כדי לא להפריע לו לפנות יהודים. את והערוץ שלך סגדתם *לרוה״מ* רבין באוסלו. ותפסיקי לצעוק בשידור. אתם נותנים ביקורת לכל העולם, *הורסים חיים* של אנשים, אבל לא מסוגלים לקבל בעצמכם שום ביקורת!"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הטרור הפלסטיני

יום 1 ago
נקראות עכשיו
  LIVE

הטרור הפלסטיני

יום 1 ago

חשש בירושלים

3 ימים ago

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.