לא שותק

יאיר נתניהו: "לא לקחתי שקל אחד בחיי ממשלם המסים"

תמונה – instagram.com/yair netanyahu
יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה מאיים לתבוע צייצנים בטוויטר, בציוץ תגובה לפרשן גלי צה"ל (בנו של ח"כ האוזר מ'כחול לבן') שהשהה את עצמו בעקבות ניגוד עניינים: "אני מודיע חגיגית שמעכשיו כל אדם שיכתוב עלי שאני לא עובד, יהיה חשוף לתביעת דיבה"

בציוץ תגובה שכתב יאיר לפרשן גלי צה"ל מיכאל האוזר-טוב שהודיע כי הוא משהה את עצמו עד לאחר הבחירות: "היום שוב אפסיק לשדר עד לסיומה של מערכת הבחירות. מקווה שכמה צייצנים פה לא יתאכזבו יותר מידי. יאיר נתניהו הבמה שלך", כתב האוזר ותייג את יאיר שמיהר להגיב בשאלה: "הבחירות הוכרזו כבר לפני חודש. ובחופשה הזאת אתה תקבל תשלום ממשלם המסים או לא?", שאל יאיר את האוזר טוב.

יאיר המשיך וחשף: "את הכסף שלי אני מרוויח בעצמי מגופים פרטיים שאני מייצג ומרצה להם בתור פרילנס. לא לקחתי שקל אחד בחיי ממשלם המסים. המדינה מאבטחת אותי כי יש הערכות מודיעיניות חד משמעויות וברורות שאני יעד מובחר לחטיפה/ רצח של גורמי טרור ומדינות עוינות. מצטער שאני לא מוכן להרצח ולחסוך"

ולקינוח סיים יאיר נתניהו באיום לצייצינים: "וזאת ההזדמנות להבהיר. אני עובד גם עובד. אני פרילנס שמייצג ארגונים שונים של הסברה ששוכרים אותי להרצות או לייצג אותם. נמאס לי מהפייק ניוז עלי. אני מודיע חגיגית שמעכשיו כל אדם שיכתוב עלי שאני לא עובד, יהיה חשוף לתביעת דיבה ( גם אם הוא לא עיתונאי וסתם אדם פרטי שכתב בפייסבוק)"

אמש תקף יאיר בחריפות את נפתלי בנט שמנע מבן גביר להצטרף לימין החדש: "בואו נעשה סדר. רפי פרץ הוא הגיבור פה ובנט הוא הנבל. האופציה הכי טובה לימין הייתה ריצה משותפת של כל הימין הסרוג במפלגה אחת, כולל ״עוצמה״. מי שמנע זאת הוא אך ורק בנט, ואך ורק מסיבות אנוכיות.בנט התאחד עם סמוטריץ אתמול ובכך קבר את האפשרות שהימין הסרוג ירוץ ב2 רשימות, אחת ליברלית ואחת חרדלית. מאותו רגע , המפלגה של פרץ ובן גביר ללא סמוטריץ, בוודאות לא הייתה עוברת את אחוז החסימה."

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.