קרדיט תמונה: instagram.com/yair netanyahu

לא שותק

יאיר נתניהו: "לא לקחתי שקל אחד בחיי ממשלם המסים"

עידכון אחרון לפני שנה 1
יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה מאיים לתבוע צייצנים בטוויטר, בציוץ תגובה לפרשן גלי צה"ל (בנו של ח"כ האוזר מ'כחול לבן') שהשהה את עצמו בעקבות ניגוד עניינים: "אני מודיע חגיגית שמעכשיו כל אדם שיכתוב עלי שאני לא עובד, יהיה חשוף לתביעת דיבה"
ראשי >

בציוץ תגובה שכתב יאיר לפרשן גלי צה"ל מיכאל האוזר-טוב שהודיע כי הוא משהה את עצמו עד לאחר הבחירות: "היום שוב אפסיק לשדר עד לסיומה של מערכת הבחירות. מקווה שכמה צייצנים פה לא יתאכזבו יותר מידי. יאיר נתניהו הבמה שלך", כתב האוזר ותייג את יאיר שמיהר להגיב בשאלה: "הבחירות הוכרזו כבר לפני חודש. ובחופשה הזאת אתה תקבל תשלום ממשלם המסים או לא?", שאל יאיר את האוזר טוב.

יאיר המשיך וחשף: "את הכסף שלי אני מרוויח בעצמי מגופים פרטיים שאני מייצג ומרצה להם בתור פרילנס. לא לקחתי שקל אחד בחיי ממשלם המסים. המדינה מאבטחת אותי כי יש הערכות מודיעיניות חד משמעויות וברורות שאני יעד מובחר לחטיפה/ רצח של גורמי טרור ומדינות עוינות. מצטער שאני לא מוכן להרצח ולחסוך"

ולקינוח סיים יאיר נתניהו באיום לצייצינים: "וזאת ההזדמנות להבהיר. אני עובד גם עובד. אני פרילנס שמייצג ארגונים שונים של הסברה ששוכרים אותי להרצות או לייצג אותם. נמאס לי מהפייק ניוז עלי. אני מודיע חגיגית שמעכשיו כל אדם שיכתוב עלי שאני לא עובד, יהיה חשוף לתביעת דיבה ( גם אם הוא לא עיתונאי וסתם אדם פרטי שכתב בפייסבוק)"

אמש תקף יאיר בחריפות את נפתלי בנט שמנע מבן גביר להצטרף לימין החדש: "בואו נעשה סדר. רפי פרץ הוא הגיבור פה ובנט הוא הנבל. האופציה הכי טובה לימין הייתה ריצה משותפת של כל הימין הסרוג במפלגה אחת, כולל ״עוצמה״. מי שמנע זאת הוא אך ורק בנט, ואך ורק מסיבות אנוכיות.בנט התאחד עם סמוטריץ אתמול ובכך קבר את האפשרות שהימין הסרוג ירוץ ב2 רשימות, אחת ליברלית ואחת חרדלית. מאותו רגע , המפלגה של פרץ ובן גביר ללא סמוטריץ, בוודאות לא הייתה עוברת את אחוז החסימה."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

צפו: עיתונאית פרצה בבכי ונטשה את האולפן

כואב לצפייה

לפני 2 שעות

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

אנרכיה

לפני 12 שעות
בכותרות

צפו: עיתונאית פרצה בבכי ונטשה את האולפן

כואב לצפייה

לפני 2 שעות

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

אנרכיה

לפני 12 שעות

מהומות בטבריה: רכב ערבי הותקף ונמלט

בושה

לפני 13 שעות

מהומות בבת ים: עסקים של ערבים הושחתו

הידרדרות מסוכנת

לפני 14 שעות

קורע לב: ילד בן 6 נהרג בממ"ד מטיל ששוגר מעזה

קורבן טרור

לפני 14 שעות

נתניהו חוגג: מגדל חמאס הוחרב לחלוטין

שומר החומות

לפני 15 שעות

דיווח: איילה חסון נפגעה מאבן בלוד

הסלמה באלימות

לפני 16 שעות

דיווח: בכירים בחמאס חוסלו בעזה

מלחמה בטרור

לפני 20 שעות