"סלב ישראלי"

קופמן זועם: "זה נדר, ואנחנו עוד ניפגש בקרוב"

השדרן רון קופמן פתח בטוויטר נגד עיתונאי יהודה שלזינגר מעיתון 'ישראל היום', "שלזינגר אתה חובש כיפה, אז אתה רגיל לשקר", וחטף מהגולשים אש בעימות שהתפתח למחוזות מבישים. גולש אנונימי פרסם את תמונת בתו וקיבלת תגובה זועמת מקופמן: "זה נדר, ואנחנו עוד ניפגש בקרוב"
קרדיט: טוויטר

באזזנט > >
21:27 | 26.01.20

השדרן רון קופמן הידוע בהתבטאויותיו השנויות במחלוקת, פתח בטוויטר נגד עיתונאי יהודה שלזינגר מעיתון 'ישראל היום' וחטף מהגולשים לעימות שהתפתחת למחוזות מבישים.

יהודה שלזינגר: "שומע מנהיג המעצמה החזקה בעולם? אחלה שאתה רוצה לתת לנו גב לכל מה שנלחמנו והקרבנו ב70 שנה האחרונות אבל אנחנו עסוקים עכשיו בשמפניות ורודות ובכותרות ב'וואלה' אז נוותר." אומרים 3 רמטכ"לים לשעבר. הגיוני…"

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

רון קופמן הגיב: "תגיד שלזינגר, יש משהו שאתה כותב לבד? או שהכל מוכתב מבלפור? איך זה עובד בסמרט-עיתון שלכם?",

יהודה שלזינגר בתגובה: "תגיד קופמן, עדיין לא התגברת על זה שזרקו אותך מהעיתון? יושב לך טוב בכיס הכסף שעשית מה"סמרט-עיתון"? לא תעשה גילוי נאות לפחות?"

רון קופמן בתגובה: "שלזינגר אתה חובש כיפה, אז אתה רגיל לשקר. אף אחד לא זרק אותי, ואני רק מאחל לך שתמשיך לבלות כמאכער של תקשורת, תמשיך להיות סמרטוט של בית המלוכה ותהיה בטוב"

במהלך הוויכוח הסוער פרסם גולש אנונימי את תמונת בתו של קופמן בצירוף מילות גנאי מבישים. רון קופמן לא נשאר חיייב. והבטיח בתגובה: "עשית עבירה טכנית חמורה כשהגעת לבת שלי!!! אבל אני אגיע אליך, ואני אמצה אתך את כל ההליכים המשפטיים האפשריים! זה נדר, ואנחנו עוד ניפגש בקרוב. שוב – זו לא הבטחה – זה נדר!!!"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט