צפו בוידאו

מוטי גילת על מצביעי נתניהו: "יש מאות אלפי עבריינים"

הפרשן המשפטי של חדשות כאן 11, מוטי גילת הגיב לתוצאות הבחירות בהתבטאות מעוררת מחלוקת על מצביעי הליכוד: "יש קבוצה גדולה זה כמה מנדטים שלפני שניגשים לבחירות בכלל, מונחים בכיסו של נתניהו" / יאיר נתניהו: "איך לא מפטרים את הנחש צפע הזה עוד היום?!" / צפו
קרדיט: ציללום מסך: כאן 11

15:43 | 03.03.20

הפרשן מוטי גילת שוב מעורר סערה בהתבטאות שנויה במחלוקת שאמר לאחר שפורסמו תוצאות המדגמים: "יש במדינת ישראל, אי אפשר לברוח מהעובדה הזאת, מאות אלפי עבריינים עם הרשעה של בית משפט, ובלי הרשעה אבל שאנחנו יודעים שביצעו מעשים חמורים כאלה ואחרים, יש להם בני משפחות יש להם חברים, חלק מהם לא כולם, יש הרבה עבריינים שבאמת מעדו פעם אחת הם לא אנשים שקמים בבוקר לתרבות של פשע. אבל יש קבוצה גדולה, זה כמה מנדטים שלפני שניגשים לבחירות בכלל, מונחים בכיסו של נתניהו"

מוטי גילת: העם המושחת בחר בליכוד ובנתניהו

הפרשן הבכיר של חדשות כאן11 במופע מביש.העם המושחת בחר בליכוד ובנתניהו.מוטי גילת, תתבייש.כאן11- זה הפרשן המוביל שלכם? ככה נראה שידור ציבורי?

Posted by ‎My Israel | ישראל שלי‎ on Tuesday, 3 March 2020

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו הגיב סרטון שפורסם: "איך 'חדשות כאן', לא מפטרים את הנחש צפע הזה עוד היום?!"

שר התקשורת דודי אמסלם הגיב לפרסום הסרטון ברשת: "מר גילת, עבריין מי שממשיך להעסיק אותך!!! זה לא חדש, שמאלנים לא יודעים להפסיד בכבוד. בגלל אנשים רדודים כמוך, צריך לסגור את התאגיד ויפה שעה אחת קודם. לידיעתך, שכרך משולם גם מכיסם של אותם 'עבריינים'".

שמעון ריקלין הגיב: "תראו. אמנון אברמוביץ הוא לא פרשן. הוא יותר שור שנוגח כל מה שקשור לימין ויהדות. ולא מוסיף כלום חוץ משנאה. אבל זכותו של 12 להעסיק אותו. אבל מוטי גילת. שאנחנו ממנים. שאומר שמצביעי נתניהו רבים מהם עבריינים. זו בושה וחרפה. שמצדיקה את הפיטורים שלו. מה קורה לכל הרוחות לאחרונה בתאגיד?!"

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים