רץ ברשת

שי גולדן: "זו תהיה פשוט בכייה לדורות"

איש התקשורת שי גולדן מתייחס לניסיון של 'כחול לבן' להדיח את ראש הממשלה נתניהו כשהמדינה במצב חירום מהקורונה: "לתת לבני גנץ להתגלח על כס ראש הממשלה, באחד המשברים הלאומיים והעולמיים החמורים שראינו, זו תהיה פשוט בכייה לדורות" / הפוסט המלא
קרדיט: שי גולדן/facebook

באזזנט > >
11:57 | 16.03.20

מגיש הטלוויזיה שי גולדן מזהיר מפני החלפת ראש הממשלה נתניהו באמצע מדבר הקורונה. בפוסט שפרסם הבוקר כותב גולדן: "הדבר האחרון שישראל צריכה עכשיו הוא חילופי שלטון. ממשלה חדשה, שרים חדשים, עקומת למידה וכניסה חדשה למשרדים הקריטיים – ראש הממשלה, בריאות ואוצר. תהליך שייקח שבועות ארוכים להשלים, בתסריט הכי אופטימי. וכמה זמן יקח עד שגנץ יבין בכלל מה פירוש להיות ראש ממשלה? לפחות שנה, כנראה. לוקח זמן להבין תפקיד כזה, בטח בישראל. ברור שזה החוק וזה המשחק הפוליטי – אבל לתת לבני גנץ להתגלח על כס ראש הממשלה, באחד המשברים הלאומיים והעולמיים החמורים שראינו, זו תהיה פשוט בכייה לדורות."

עוד כותב שי: "העובדה שהוא מנסה לטרפד ממשלת חירום לאומית ולהקים את הממשלה הצרה והשנויה במחלוקת הזאת, לצד התפקוד המצוין של נתניהו בניהול המשבר (אוי ואבוי – המשפט שלו יתחיל אחרי סיום המשבר הכי גדול שראינו כאן מבחינה בריאותית וכלכלית מאז קום המדינה! אוי ואבוי! איזה אסון זה אם הוא יתחיל ביוני ולא עכשיו!), גורמים לי לקוות בסתר לב שנלך לבחירות רביעיות, כדי שהוא ייענש על התנהגותו. אבל רק בסתר לב. בחירות רביעיות יהיו אסון שהמדינה לא תוכל לעמוד בו. בטח לא במציאות הזאת."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים