פנייה אישית

שולי רנד: "זה קורע לי את לב. בבקשה תפסיקו"

הזמר והיוצר שולי רנד מתייחס לסערת 'הקורונה והחרדים' המתחולל בימים האחרונים ברשתות החברתיות ובתקשורת: "במקום לנצל את המצב הזה למסר של כבוד וחמלה מסר של הושטת יד וחמלה, אנחנו מעמיקים את הקרע"

בפוסט שפרסם הזמר שולי רנד הוא כותב על ההסתה המתחוללת לטענתו נגד הקהילה החרדית ברשתות החברתיות בגלל קומץ שוליים קיצוניים שלא נשמעים להוראת הרבנים:

"שלום חברים. אני לא נוהג בדרך כלל להגיב למאורעות הזמן והשעה בפוסטים ואפילו בימים אלו נמנעתי מכך, אבל מה שקורה עם המתקפה האיומה על הציבור החרדי פשוט מזעזע אותי. כותב רנד.

באשר לסרטוני הקיצונים ממאה שערים, כתב רנד: "נחשפתי בימים האחרונים לפוסטים וסרטונים אכזריים, מלאי משטמה, ציניות כלפי הציבור החרדי וזה קרע לי את הלב. אותם מטורפים שמקללים שוטרים שבאים לעזור להם הם לא הציבור החרדי ואין להם שום קשר אמיתי לתורת ישראל. לכולנו היה זמן עיכול של חומרת המצב. זמן העיכול של החרדים היה ארוך יותר. בשל הרבה סיבות אמיתיות. מה נראה לכם שאנחנו רוצים למות? שאנחנו רוצים חס ושלום לפגוע או לסכן את המוחלשים שבתוכנו?"

מרגש: השוטר שלף כסף לחתן החרדי

לסיום כותב רנד: "אחד המאפיינים הכי בולטים של החרדים זה הכבוד לזקנים כציווי של התורה הקדושה. והכי גרוע בעניי זאת ההזדמנות הגדולה שאנחנו מחמיצים כאן. הזדמנות פז לחבר בין הקצוות. עוד מעט בעזרת השם וברוב רחמיו אנחנו נצא מזה ומה ישאר? תהום של חשדנות ושנאה. במקום לנצל את המצב הזה למסר של כבוד וחמלה מסר של הושטת יד וחמלה אנחנו מעמיקים את הקרע. מדורה גדולה של פחד משתוללת בעולם. הקרקע לליבוי משטמה ושנאה נוחה מאי פעם. בבקשה. תפסיקו", כתב רנד.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.