הרשת חוגגת

ינון מגל

ינון מגל: "ליברמן צדק אין בחירות רביעיות"

הרשת מגיבה באכזריות לשפל הפוליטי אליו הגיע הערב יו"ר 'ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן: "ליברמן רצה להיות לשון מאזניים, לפיד רצה להיות שר החוץ, כעת הם יחד עם הלשון בחוץ" / צפו בתגובות
באזזנט > >
23:14 | 20.04.20

תם עידן 'תם עידן נתניהו': לאחר שהספיד את ראש הממשלה נתניהו עשרות פעמים בראיונותיו הנוקבים לתקשורת הישראלית, ח"כ אביגדור ליברמן מוצא הערב את עצמו יושב באופוזיציה יחד עם לפיד עודה וטיבי. הגולשים ברשת לא נשארו אדישים למפלתו של ליברמן והגיבו בשלל ממים ומשחקי מילים.

העיתונאי ינון מגל מנה בציניות את הישגי ליברמן מאז כניסתו לפוליטיקה הישראלית: "גרר את ישראל למשבר מופקר ולשלוש מערכות בחירות. הביא בעקיפין לפירוק כחול לבן. חתם גט כריתות עם החרדים. שיתף פעולה עם היבא יזבק. איבד את שאריות האמון במילה שלו. ונותר באופוזיציה. כל הכבוד"

גולש נוסף הגיב למפלתו של ליברמן: "ביום השואה עלינו לזכור את ששת מיליון הקורבנות. ביום השואה חשוב לציין את האנטישמיות בישראל כיום שהרימה ראשה הכעור לאחרונה. הקמפיין האחרון של ליברמן ליבה יצרים אנטישמיים אפלים בקרב מהגרי נוחות, נטולי זיקה לישראל, תלושים מהתרבות הישראלית שהגיעו לכאן תוך ניצול לאקונה בחוק השבות."

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

הפתעה בבריכה

חשש שנדבק

על מסיכה

בחשד להסתה

זעקת העצמאים

התפתחות דרמטית

סיבוך נדיר

רוצה את בנט

סערה בנגמ"ש

נורה כתומה

זעם חרדי

חרדים ומסיכות