באזזנט

קרדיט תמונה: סלפי אייל ברקוביץ

הראיון המלטף

ברקוביץ': "הטעו אותי, איימן עודה הוא תומך טרור"

לאחר ראיון מלטף שקיים עם יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה, מפרסם מגיש הטלוויזיה אייל ברקוביץ חצי התנצלות והבהרה: "איימן עודה הוא תומך טרור". צפו

מגיש הטלוויזיה הפרובוקטיבי, אייל ברקוביץ מפרסם חצי התנצלות והבהרה, בעקבות ראיון מלטף שקיים עם יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה בתוכנית 'אופירה וברקו'.

בפוסט שפרסם באינסטגרם כותב ברקוביץ': "חברים יקרים, בשישי האחרון ביקר אצלי איימן עודה. מודה ולצערי הרב בתחקיר שעשו לי לפני התכנית הטעו אותי ואמרו לי שהוא לא תומך טרור, לצערי אכלתי את זה ונפלתי. איימן עודה הוא אכן צבוע תומך טרור, ואכן זה פעם ראשונה שאני מרגיש שנפלתי בראיון"

"זה פעם ראשונה שאני מרגיש שנפלתי בראיון"

הבוקר פרסם פעיל הימין 'הצל', פוסט בפייסבוק בו הוא תקף בחריפות את ברקוביץ': "תשמע ברקו, אני לא יודע מה אופירה שמה לך בשתייה אבל ראיתי את מופע ליקוקי ה**** שלך לאיימן עודה ואני חייב להגיד שאנשים כמוך יותר גרועים ומסוכנים מכל 0מאלני כי מהם אנחנו מצפים לזה, אבל אנשים כמוך שאמור להיות להם קמצוץ של הבנה(אני לא אגיד שכל), הם אלו שמכשירים את השרץ. אחרי שראיתי אותך אומר לאיימן עודה "אתה חברתי. אתה רוצה לעזור. אתה בעד דמוקרטיה. אתה מדבר לעניין. אתה לא תומך טרור" עם לבבות בעיניים.. בחיי שהקאתי בפה."

הפוסט נגד ברקוביץ' שפרסם 'הצל'

לסיום כתב הצל: "תשמע, לא רק שאתה לקקן, אתה מנותק, אתה הזוי, אתה מוסת ואתה חלק ממהנדסי המוחות. לא מאמין שחיבבתי אותך פעם (לפני שעשיתי לכם בית ספר באולפן וגנזתם את הקטע) ושיהיה לך ברור אף 0מאלני לא חושב שאתה ישר אובסדר או עיתונאי בגלל הליקוקים שלך, חושבים שאתה לא יותר מאדיוט שימושי. אז בקשר למה שאמרת, אני אתן לך קצת ציטוטים שאהובך החדש הדמוקרט הגדול האנטי טרור אמר, תגיד לי לאיזה מהדברים אתה מתחבר. דרך אגב במצע של הרשימה המשותפת מסרבים להכיר במדינת ישראל."

צפו בראיון

مع أوفيرا وبيركو

مع أوفيرا وبيركو…… الأهم انتهاز كل منصّة لإيصال مواقفنا. والإصرار على مواقف الحقّ، مهما اعترتها عقبات، ستنتصر.و.. زاهي أرملي أحسن لاعب بتاريخ مكابي حيفا 😉

Posted by ‎Ayman Odeh – أيمن عودة‎ on Friday, April 24, 2020

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

קורבנות טרור

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

קורבנות טרור

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.