באזזנט

תמונה – אינסטגרם בן אל תבורי

חוזרים לריב

בן אל מסרב לשלם מזונות? אורטל עמר מגיבה מדם ליבה

תיק בהוצאה לפועל נפתח נגד הזמר בן אל תבורי ככל הנראה על אי תשלום מזונות לבת זוגתו לשעבר אורטל עמר על בנם המשותף תו. אורטל עמר בתגובה: "את הפוסט הזה אני כותבת בדמעות. נמאס לי להתחבא מאחורי מסכה של חוזק ועוצמה, קשה לי"

הרשת סוערת: בת זוגתו לשעבר ואם בנו של הזמר הפופולרי בן אל תבורי מגיבה לחשיפת העיתונאי גיל משעלי שחשף הבוקר, כי נפתח תיק בהוצאה לפועל נגד הזמר בן אל תבורי על אי תשלום מזונות לבנו תו.

בפרסום בעמוד האינסטגרם שלה כותבת אורטל בכאב לטוקבקים נגדה: "אני קוראת את כל מה שאתם כותבים ואת הפוסט הזה אני כותבת בדמעות. נמאס לי להתחבא מאחורי מסכה של חוזק ועוצמה, קשה לי. כואב לי לראות את מה שנשים בעצמן כותבות, אני עוברת חודשים מאוד קשים. מגדלת את הילד שלי לבד, נלחמת כלכלית ונפשית. אז אני מבקשת מכם יש הרבה דברים שאתם לא יודעים. במקום לפזר רוע היה נחמד לקבל מכם איזה חיבוק. אין מקום במדינת ישראל לא לשלם מזונות, אין מקום להתעלם מבשר מבשרך, לא כלכלית ולא פיזית וזה לא משנה מי אתה".

יואב גרוס הגיב בשם הזמר תבורי: "לדעתי מדובר בטעות, הכסף עבר היום בבוקר. וצר לנו ששוב מנסים לעשות מהומה רבה על לא מאומה. בן אל מכבד וימשיך לכבד את כל מה שהוחלט בבית המשפט". .

בן אל תבורי: "אגו = השטן. אל תתנו לו להרוס לכם עולמות"

בתוכנית המוזיקה 'הכוכב הבא לאירוויזיון', ששודרה לפני מספר חודשים, הפתיעה בת זוגתו לשעבר אורטל עמר את בן אל ואת אלפי הצופים שהתרגשו מהסולחה הפומבית והמרגשת בשידור חי, זאת על רקע הדרמה המשפחתית הסוערת בשנה האחרונה.
.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
על חשבון הציבור
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.