סערה ברשת

ערוץ הראשון

כתב 'הארץ': "הפלסטיני שזרק בלוק על החיילים, אינו מחבל"

כתב עיתון 'הארץ' ניר גונטז' מעורר סערה בציוץ שנוי במחלוקת ופרובוקטיבי שפרסם בחשבון הטוויטר שלו לאחר הפיגוע הקשה בו נרצח הלוחם עמית בן יגאל ז"ל.
באזזנט > >
15:28 | 12.05.20

כתב 'הארץ': "הפלסטיני שזרק בלוק על החיילים, אינו מחבל"

בציוץ שפרסם גונטז' הוא כותב בבוטות: "הפלסטיני שזרק בלוק על החיילים שהסתובבו בלילה בשכונה שלו אינו מחבל. מי שפוגע בחיילי צהל בשעה שהם נמצאים מחוץ לגבולות המדינה, ובלב אוכלוסיה אזרחית – אינו מחבל. חיילים שמתים בזמן פעילות – לא נרצחים. הם נהרגים. כל זה לא מפחית כהוא זה מעוצמת הצער על מותו של חייל. ניר, אבא לחייל קרבי"

כתב 'הארץ': "הפלסטיני שזרק בלוק על החיילים, אינו מחבל"

רונית ימין, אחות שכולה הגיבה לציוץ של ניר: "רונית, אחות שכולה, אמא לקצין ולחיילת בצה"ל, הציוץ שלך גרם לי לבכות", כתבה רונית .

בתגובה הגיב לה ניר: "אני מצטער על זה כמובן, אך מקווה שהבנת את כוונתי, ושאין בה כדי לפגוע במישהו. גם לא בחיילי צהל (שזה בעצם אנחנו). התייחסות לפעולות התנגדות כאלה, עם כל הסלידה והגינוי לאלימות וקטלניות, כאל פעולות טרור, מרחיקות את הפתרון ומסכנות את חיילי צהל"

שר החינוך רפי פרץ הגיב לניר: "הפלסטיני שזרק בלוק על החיילים שהסתובבו בלילה בשכונה שלו הוא מחבל. מי שפוגע בחיילי צה״ל בשעה שהם נמצאים מחוץ לגבולות המדינה ובלב אוכלוסיה אזרחית- הוא מחבל. חיילים שמתים בזמן פעילות נהרגים ונרצחים. ה׳ ישמור את הבן שלך יחד עם כל חיילי צה״ל. רפי, אבא לחייל קרבי."

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

נתניהו VS המשטרה

23:56 | 25.05.20

נתניהו VS המשטרה

אין הרתעה

צפו בוידאו

לא ביביסטים