קרדיט תמונה: instagram.com/mayawertheimer

מגיבה בסטייל

הדוגמנית מאיה ורטהיימר: "אני חוטפת כרגע הרבה אש"

הדוגמנית מאיה ורטהיימר, רעייתו של שר התיירות הנכנס אסף זמיר, מגיבה לתגובות הנאצה שהיא חוטפת ברשת בעקבות הצטרפות בעלה לממשלת נתניהו: "אני חוטפת כרגע הרבה אש, ואני גם מבינה ללב כל אלו שחווים קושי עם המצב"

אושיית האינסטגרם מאיה וורטהיימר, רעייתו של שר התיירות הנכנס אסף זמיר, שהתמודד בעבר לראשות עיריית תל אביב ונכשל, מגיבה לזעם שספגה ברשת על הצטרפות בעלה לממשלת נתניהו וגנץ: "אני נשואה לאדם שאני אוהבת בעל לב טוב והגון. הוא האיש שלי. אני תומכת בו. כבר הבטחתי לו וכך יהיה לעד. אני מבקשת שאם אתם לא מסוגלים להתמודד אז אל תכתבו לי. אני לא הכתובת."

מאיה מוסיפה: "ואני מאמינה שחשוב יותר להקים ממשלה מאשר ללכת לבחירות. זה בסדר שנחשוב שונה זה מזה. זו דמוקרטיה. אין צורך להעליב ולפגוע"

איש השמאל תומר פרסיקו עורר סערה ברשת, בתגובתו השנויה במחלוקת לח"כ אורלי לוי אבוקסיס: "כשם שבגדת בנו, כך יבגדו בך אהובייך, כך תבגוד בך משפחתך, כך יבגוד בך גופך"

https://twitter.com/TomerPersico/status/1262059050251902976?s=20

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.