מסכימים איתה?

קורין גדעון: "בחיים שלי לא לבשתי לבית ספר מכנסונים"

מגישת הטלוויזיה הפופולרית קורין גדעון, ממתייחסת לסערת המכנסונים ויוצאת להגנת תקנון הלבוש בבתי הספר: "גדלתי בבית אולטרה חילוני ובחיים שלי לא לבשתי לבית ספר מכנסונים. גם לא מחשופים". עמותת כולן: " "כישדרשו שנלך עם חיג'אב זה כבר יהיה מאוחר מדי". אילנית לוי: "גם ליאם וגם אלין לא הולכים לבית ספר כמו לים. יש אמצע בחיים, מינון נכון". הפוסט המלא
קרדיט: קורין גדעון אינסטגרם

באזזנט >
11:58 | 21.05.20

סערת המכנסונים: מגישת הטלוויזיה קורין גדעון יוצאה להגנת תקנון הלבוש בבתי הספר: "היי זאת שוב אני עם דעה לא פופולרית. גדלתי בבית אולטרה חילוני ובחיים שלי לא לבשתי לבית ספר מכנסונים. גם לא מחשופים. לא כי זה עלול לגרות גברים, לא כי אני עלולה להיות מוטרדת מינית, פשוט כי זה לא מכבד.לא מכבד אותי. ככה חינכו אותי, הוריי הליברלים."

"נראה לי שיצאתי בחורה חזקה למרות זאת, לא? כל הצדקנים זועקים אפליה. אבל אני חושבת שאם בנות היו מגיעות עם מכנסיים קצרים שמגיעים עד אמצע הירך נגיד, לא היו מעירים להן. אני לא מסכימה עם האופן שבו מתייחסים לבנות כאלה, אבל כן מסכימה עם העיקרון."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

"בואו, אף אחד לא דורש שילכו עם חיג׳אב, גם לא עם חולצות וחצאיות ארוכות. חוץ מזה, בית ספר זה לא חוף הים וזה לא הבית וזה לא המרחב הציבורי. זה מוסד חינוכי ורצוי שיהיה בו קוד לבוש מכבד. אף אחד לא מצנזר אותן, לא מחליש אותן, לא מחפצן. הן עושות את זה בעצמן, לא צריך לדאוג לחופש שלהן."

עוד כותבת גדעון: "תעשו סיבוב קצר ברשתות החברתיות ותגלו ילדות לפני בת מצווה כמעט עירומות, משדרות מיניות. התמימות הלכה לאיבוד. אז לא יקרה כלום אם במקום אחד ישימו איזשהו גדר. לא כי רגליים הן איבר מיני, לא כי הן בנות, פשוט כי הן בבית הספר, וכשמגיעים להתחנך, אצל בנות כמו אצל בנים, ראוי לכבד את המעמד. *חשוב לציין שהסיפור עם המורה שהשאירה ילדה בתחתוניה כלל לא קשור לדיון הזה, וככל שהסיפור הזה נכון, היא צריכה לתת את הדין על המעשה הנפשע והאלים".

אילנית לוי, ואם בניו של הזמר איילן גולן הגיבה בתמיכה בקורין גדעון: "מסכימה איתך אחות, בחרת במילים מדויקות. גם ליאם וגם אלין לא הולכים לבית ספר כמו לים. יש אמצע בחיים, מינון נכון".

עמותת כולן למען זכויות נשים הגיבו בציניות: "כשידרשו שנלך עם חיג'אב* זה כבר יהיה מאוחר מדי. הזמן לשים את הגבול הוא **עכשיו**. *כיסוי ראש, מרפקים מכוסים, חצאית עד הרצפה, תבחרי את הגרסה הצנועה מדי לטעמך."

העיתונאית נינה פוקס הגיבה: "קורין סנגורית ההדתה גדעון מוכיחה פעם אחר פעם שלשטיפות מוח כל אחד יכול ליפול"

מסכימים עם קורין? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט