משיבה אש

נאווה בוקר פייסבוק

נאווה VS ירדן: "היום התגלית במלוא צביעותך והתנשאותך"

חברת הכנסת לשעבר נאווה בוקר משיבה אש לירדן ג'רבי לאחר שידור העימות ביניהן בתוכנית 'הישרדות': "מכאן ועד לומר שאת לא מבינה איך נבחרתי לכנסת?". צפו
באזזנט > >
11:28 | 28.05.20

חברת הכנסת לשעבר נאווה בוקר משיבה אש לירדן ג'רבי, לאחר העימות ביניהן בתוכנית 'הישרדות' "ירדן, את אולי גיבורה לאומית בתחום הספורט ותמיד פרגנתי לך, אבל היום התגלית במלוא צביעותך והתנשאותך. אותי איכזבת בגדול. נכון, זכית במדליה. אבל זה לא הופך אותך לחכמה יותר. רק לפני מספר ימים התלוננת מול מדינה שלמה על שכינו אותך בשם גנאי. אבל את כנראה לא טובה יותר. ואם יש משהו שאני לא אוהבת, זו צביעות, בטח שלא מאחורי הגב."

"את מזלזלת באינטליגנציה שלי? כדאי שתלמדי קודם כל מהי אינטליגנציה רגשית. אותי לימדו בחיים שמכל אדם אפשר ללמוד. אז אולי אני לא קרה כמוך, אני מראה רגשות, ואני לא מסתירה מאנשים את מה שאני חושבת. וזה בסדר. מותר לאנשים להיות שונים. אבל מכאן ועד לומר שאת לא מבינה איך נבחרתי לכנסת?"

"בעולם הפוליטי, בניגוד לעולם הספורט, חוזק ועוצמה לא נמדדים בפיזיות, אלא ביכולת להתחבר לאנשים. את אולי לא יודעת את זה (כי לא טרחת לבדוק לפני שזלזלת בי), אבל את המועמדות שלי לכנסת הגשתי כשבוע לפני המועד האחרון. ללא קהל מצביעים שאספתי מראש, ואך ורק בזכות הקשר החם שיצרתי עם אנשים, נבחרתי."

לסיום כותבת בוקר: "ייצגתי את הבוחרים שלי בגאווה. ועבדתי קשה מאד. ימים ולילות ארוכים פעלתי למען הציבור במדינת ישראל. אז בנתיים, עד שאת תיבחרי לכנסת, לא יזיק לך ללמוד שיעור בצניעות וכבוד לזולת. "איזהו חכם? הלומד מכל אדם" אמר בן זומא במסכת אבות. עבורי, ירדן, זו לא רק אמרה, זו דרך חיים."

‫ירדן ג׳רבי על נאווה בוקר.‬‫פשוט צודקת!!!!‬‫אלופה.‬

Posted by Hadar Segal on Wednesday, 27 May 2020

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

דקר ונעצר

תיעוד וידאו

מצטרפים לחמאס

סאטירה או הסתה?

26,257 נדבקים

מכחיש קורונה

פריצה מכוונת?

ממשלה קרועה

קרב ברשת

קואליציה קרועה

סערה ברשת

נתניהו מאשים

ממשלה קרועה

מלחמה בטרור

ירי בנגמ"ש