באזזנט

תמונה – גיל משעלי

מסיבה שהסתבכה

ישלם קנס? ח"כ ברקת השתתף במסיבה עם עומר אדם

המשטרה הזמינה לחקירה תחת אזהרה את משפחת טולנדו שחגגו אמש בר מצווה במסיבה יוקרתית במגדלי צמרת בתל אביב בניגוד למגבלות הקורונה. ומה עשה שם ח"כ ברקת?

חגיגות קורונה: ח"כ ניר ברקת נתפס אמש במסיבת בר מצווה המונית שהתקיימה במגדלי w בתל אביב לקרובי משפחתו של בת זוגו של עומר אדם שיראל טולנדו. במסיבה השתתפו הזמר הפופולרי עומר אדם ליאור נרקיס ובכירים נוספים.

במהלך הערב הוזעקו שוטרים למסיבה בעקבות תלונות של השכנים על רעש חריג וירי זיקוקים מהפנטאוז המפואר. עוד דווח, כי קצין משטרה לשעבר שנכח במסיבה מנע מהשוטרים להיכנס לדירה בטענה כי אינם מוסמכים.

מהמשטרה נמסר: "אתמול (שני) בשעות הערב התקבלו דיווחים אודות רעש חריג ממסיבה שהתקיימה במגדלי U בתל אביב. בהמשך התקבלו עדויות בדבר הפעלת זיקוקים במקום. המסיבה הופסקה ובעלי המקום זומן להיום (ג) לחקירה בתחנת המשטרה.

ח״כ ניר ברקת מסר בתגובה: "ח״כ ברקת הגיע להשתתף כאורח באירוע בר מצווה משפחתי אליו הוזמן כאורח, שהתקיים בבית פרטי, ושסבר שיתקיים על פי ההנחיות."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.